Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Broks: "Haotiskā spēle no mūsu puses noveda pie zaudējuma"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Broks: "Haotiskā spēle no mūsu puses noveda pie zaudējuma"
Epizode no "FBK Valmiera" un "Ķekava" spēles
Foto: Floorball.lv

“FBK Valmiera” florbolisti jaunajā sezonā aizvadījuši trīs spēles, visās piedzīvojot zaudējumus. Tomēr pēdējā no cīņām komanda bija tuvu panākumam, piedzīvojot zaudējumu papildlaikā. Par pēdējo spēli savu komentāru Sportacentrs.com sniedza valmieriešu kapteinis Mārtiņš Broks.

Mārtiņš sezonas pirmajā spēlē pret “RTU/Rockets” komandai nevarēja palīdzēt personisku iemeslu dēļ, taču, neskatoties uz to, pašlaik viņš ar 5 (3+2) punktiem ir savas komandas rezultatīvākais spēlētājs. Pēdējā aizvadītajā spēlē pret “Ķekavu”, kurā valmierieši piedzīvoja zaudējumu papildlaikā ar rezultātu 7:8, kapteinis tika pie diviem vārtu guvumiem un vienas rezultatīvas piespēles: “Kā jau pret “Ķekavu” ierasts, spēle bija spraiga, fiziska un ar notikumiem bagāta. Vienlaikus jāsaka, ka spēle brīžiem kļuva haotiska, it īpaši beigu daļā, ko izraisīja nepārdomāti lēmumi un avantūras no mūsu puses. Par izlaisto uzvaru mača izskaņā (viesu komanda izlīdzinājumu panāca četras sekundes pirms pamatlaika beigām – aut.) – acīmredzot paveicās tam, kas to vairāk bija pelnījis. Tāds ir sports. Katrā ziņā, galvas nav ko nokārt, regulārais čempionāts ir tikai sācies, vēl ir daudz spēļu, lai situāciju vērstu par labu. Redzot kā iesācies čempionāts, kad komandas dala punktus katra ar katru, visticamāk, ka turnīra tabulā nevienam īsti neizdosies aizbēgt no lielās grupas.”

Nākamā spēle valmieriešiem ir savā laukumā (jau ceturtā pēc kārtas) pret līgas jaunpienācējiem FBK SĀC, kas turnīru sākuši ļoti sekmīgi, uzvarot visās trijās spēlēs: “Prognozēju, ka būs spraiga spēle pret ādažniekiem, kurā noteikti būs daudz vārtu momentu kā pie vieniem, tā otriem vārtiem. Manuprāt, uzvarēs tā komanda, kas spēs disciplinētāk nospēlēt aizsardzībā.”