Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Forums: Florbola prognožu spēle 8. kārta

Forums: Florbola prognožu spēle 8. kārta
Čempionāta rezultatīvākais florbolists Matīss Kristians Morozovs (no labās), Foto: FS Masters/Ulbroka

Līderis aizmirst iesniegt prognozi un pazaudē pozīcijas

23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska
27.11 16:00 Rubene - Irlava
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers

Prognozējam tikai pamatlaiku!
Precīzs Rez 3pts
Precīzs uzvarētājs un vārtu starpība iesk neizšķirtu 2pts
Precīzs uzv 1pts
Neprecīza prognoze 0pts

Rezultāti:

Lietotājs1.2.3.4.5.6.7.Kopā
aijens14544755636
Florbola_experts768602534
DingelingfromCēsis354862634
Bebra*irsa463857033
Apinīc356642733
Dāvis Dedumets264644531
Кризис454552631
Renārs Z.442445629
GangstaReperisTimmijs264633428
tammi2544443428
Modric#10 ze goat144442625
MarksT000036615
gitana00000077
relouder00000066
murziks00000055

Tie, kas ilgtermiņā nesniegs prognozes tiks dzēsti no tabulas

     [+] [-]

, 2022-11-22 08:31, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 5-7
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 15-5
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 4-8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 13-5
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 4-13
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 9-5
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 14-6
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8-5
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 6-5
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 5-10

     [+] [-]

, 2022-11-22 09:34, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 8-5
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 10-7
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 3-9
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 16-5
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 7-11
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 6-3
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 13-3
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8-6
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 4-9
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 6-12

     [+] [-]

, 2022-11-22 12:57, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 5-7
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 15-5
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 4-8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 13-5
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 5-13
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 9-6
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 13-5
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8-5
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 6-5
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 5-9

     [+] [-]

, 2022-11-22 18:21, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 7-5
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 12-5
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka5-8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 12-3
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 3-11
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 7-5
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 5-6
27.11 16:00 Rubene - Irlava 7-4
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 4-6
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers5=6

     [+] [-]

, 2022-11-22 23:52, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 4-7
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 12-2
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 3-6
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 8-3
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 1-12
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 7-4
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 10-2
27.11 16:00 Rubene - Irlava 5-6
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 8-4
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 3-10

     [+] [-]

, 2022-11-23 09:06, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 6-8
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 13-4
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 6-8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 12-2
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 3-12
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 9-4
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 10-4
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8-4
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 5-7
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 3-12

     [+] [-]

, 2022-11-23 10:10, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 5-7
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 16-5
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 4-8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 13-5
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 5-14
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 9-6
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 13-5
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8-5
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 6-5
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 5-9

     [+] [-]

, 2022-11-23 10:16, pirms nedēļas
Irlava - Lielvārde/FatPipe 5 - 4
FBK Valmiera - FBK SĀC 13-3
Ķekava - FS Masters/Ulbroka 4-8
Lekrings - RTU/Rockets 14-4
RTU/Rockets - FBK Valmiera 5-10
Talsu NSS/Krauzers - Rubene 7-5
FS Masters/Ulbroka - Bauska 11-4
Rubene - Irlava 7-5
Lielvārde/FatPipe - Lekrings 5-6
Bauska - Talsu NSS/Krauzers 4-8

     [+] [-]

, 2022-11-23 12:17, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 5:7
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 9:3
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 7:9
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 13:2
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 4:11
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 9:6
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 12:4
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8:6
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 4:6
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 4:8

     [+] [-]

, 2022-11-23 13:42, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 6:8
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 11:4
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 5:8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 12:1
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 2:13
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 4:6
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 13:3
27.11 16:00 Rubene - Irlava 7:4
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 4:8
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 3:9

     [+] [-]

, 2022-11-23 14:34, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 3:5
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 15:6
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 5:8
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 14:4
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 5:15
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 5:4
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 10:3
27.11 16:00 Rubene - Irlava 8:4
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 4:6
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers 3:7

     [+] [-]

, 2022-11-23 14:54, pirms nedēļas
23.11 20:00 Irlava - Lielvārde/FatPipe 5-7
24.11 20:00 FBK Valmiera - FBK SĀC 12-4
25.11 20:00 Ķekava - FS Masters/Ulbroka 4-7
25.11 20:00 Lekrings - RTU/Rockets 9-3
26.11 16:00 RTU/Rockets - FBK Valmiera 4-10
26.11 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Rubene 8-4
26.11 19:00 FS Masters/Ulbroka - Bauska 9 4
27.11 16:00 Rubene - Irlava 6-3
27.11 17:00 Lielvārde/FatPipe - Lekrings 6-5
27.11 17:00 Bauska - Talsu NSS/Krauzers4-7

     [+] [-]

, 2022-11-27 16:42, pirms 4 dienām
Plmpagalva, kur mani rezultāti?