Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Neskatoties uz uzvaru, Puriņš atzīst, ka komanda nebija gatava

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Neskatoties uz uzvaru, Puriņš atzīst, ka komanda nebija gatava
Edgars Puriņš (#10) cīņā ar Pāvelu Semjonovu
Foto: Floorball.lv

Edgars Puriņš vareni sācis jauno Elvi florbola līgas sezonu, divās spēlēs iekrājot septiņus rezultativitātes punktus, sekmējot "Lekrings" pārliecinošo sezonas sākumu. Intervijā Sportacentrs.com florbolists gan atzina, ka komanda nebija īsti gatava spēlei Valmierā. Tikmēr Matīss Birziņš atzinis, ka "Irlavai" nav iestājusies nolemtība pēc vājā čempionāta starta.

Puriņš: “Spēlei nebijām gatavi fiziski”

Jauno sezonu ar divām gana komfortablām uzvarām sākuši Cēsu “Lekrings” florbolisti. Ar ļoti rezultatīvu sniegumu jaunajā komandā iejuties Edgars Puriņš, kurš ceturtdienas uzvarētajā spēlē pret “FBK Valmiera” atzīmējās ar četriem vārtu guvumiem, uz brīdi kļūstot par visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju. Sniedzot komentāru Sportacentrs.com, florbolists tomēr bija gana kritisks par vienības parādīto sniegumu: “Spēlei pret Valmieras komandu nebijām gatavi fiziski, pieļāvām ļoti daudz kļūdas vidusdaļā un pie saviem vārtiem. Uz noguruma fona bija ļoti daudz kļūdu tehniskajā izpildījumā. Noteikti gribu uzteikt savus maiņas partnerus, jo bez viņu piespēlēm un darba aizsardzībā nebūtu veidojušies momenti pie pretējās komandas vārtiem. Noteikti jāpasakās vārtsargam Markusam Plūdumam, kurš nodemonstrēja lielisku sniegumu.”

Florbolists starpsezonu periodā pārcēlās uz Cēsīm, pārnākot no Stalbes “Pārgaujas”, kas vasarā beidza savu darbību: “Esmu gana labi iejuties komandā, jo lielāko daļu no čaļiem jau biju gana daudz saticis gan laukumā, gan ārpus tā. Tāpēc man jau no pirmās čempionāta spēles likās, ka esmu pieņemts komandā.” Nākamā spēle cēsniekiem būs pret ne mazāk principiālo “Oxdog Ulbroka LU”: “Spēle pret Ulbroku būs ātra, asa un agresīva, jo ne mēs, ne viņi negribēs atdot laukuma centimetrus pretiniekam. Personīgi pats būšu gana gatavs šim mačam, jo tieši pret viņiem un viņu spēlētāju dēļ iedzīvojos ļoti smagā savainojumā pagājušajā gadā.”

Birziņš: “Nolemtības sajūta nav parādījusies”

Irlavas florbola komanda čempionāta ievadā piedzīvoja divus zaudējumus ar identisku 4:8 rezultātu, vispirms piekāpjoties Ādažos FBK SĀC komandai, bet pēc tam Ķekavā tika atzīts vietējās komandas pārākums. Otrajā no spēlēm par labāko “Irlavas” rindās atzina Matīsu Birziņu, kurš atzīmējās ar vienu vārtu guvumu. Viņam tas bija pirmais rezultativitātes punkts karjerā valsts spēcīgākajā florbola čempionātā: “Spēle kopumā bija laba, bija daudz metienu un vārtu gūšanas iespējas, tikai tās palika nerealizētas. Tā rezultātā iekritām uz vairākiem ātrajiem pretuzbrukumiem, ko pretinieki arī izmantoja. Noteikti jāuzteic “Ķekavas” komandas vārtsarga labā spēle, kurš arī noteikti palīdzēja viņiem izcīnīt uzvaru.” Lai gan Irlavas komanda piedzīvojusi divus zaudējumus sezonas ievadā, galvas nav nokārtas: “Noteikti nav parādījusies nolemtības sajūta, zinām savas kļūdas un lietas, pie kurām jāpiestrādā. Mums nepieciešams izpildīt trenera norādījumus un ar paceltu galvu un lielu cīņassparu jādodas uz priekšu. Sezona vēl ir gara.”

Šodien Irlavas komandai bija spēle ar “Lielvārde/FatPipe”, bet pirms spēles Birziņš izteicās, kā mačs būtu jāaizvada: “Jānospēlē cieši aizsardzībā, jāuzspiež sava spēle un jāizmanto savas iespējas.” Jāsaka, ka komandai ar šiem uzdevumiem izdevās gana veiksmīgi tikt galā, jo tika svinēts panākums ar rezultātu 10:7. Birziņš gan šajā spēlē palika ārpus pieteikuma.