Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Lauga atzīst, ka nenovērtēja pretiniekus, Puķītis skaidro atgriešanos vārtos

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Lauga atzīst, ka nenovērtēja pretiniekus, Puķītis skaidro atgriešanos vārtos
Armands Puķītis vārtos
Foto: Floorball.lv

Pirmajā Elvi vīriešu florbola virslīgas nedēļā par lielāko pārsteigumu parūpējās "RTU/Rockets", kas viesos ar 9:6 apspēlēja "FBK Valmiera". Rīdzinieku rindās par labāko atzina vārtsargu Armandu Puķīti, kurš, tāpat kā valmierietis Gvido Lauga, neliedza komentāru Sportacentrs.com lasītājiem.

Lauga: “Pienācīgi nenovērtējām savu pretinieku”

“Pirmā spēle jaunās komandas sastāvā man izdevās vien par procentiem 50. Iemetu vārtus, taču spēle tika zaudēta. Darba dēļ vasaras laikā nesanāca kārtīgi patrenēties, taču ceru, ka sezona ieies normālā gultnē un viss būs kārtībā. Pašlaik vēl pats nedaudz cīnos ar savainojumu, kā rezultātā nespēju parādīt savu labāko sniegumu,” pēc iepriekšējā spēlē piedzīvotā zaudējuma “RTU/Rockets” komandai atzina valmieriešu jaunpienācējs Gvido Lauga. “Domāju, ka pašlaik vēl neesam kārtīgi saspēlējušies. Ir ļoti daudz nianšu, ko nepieciešams pieslīpēt. Komandai ir jauns galvenais treneris, kuram ir nedaudz savādāks taktiskais skatījums, salīdzinot ar iepriekšējo treneri. Daži spēlētāji ir savainoti, vēl pāris devās laukumā ar nelieliem savainojumiem. Tomēr par galveno zaudējuma iemeslu uzskatu to, ka kārtīgi nenovērtējām savu pretinieku. “Rockets” nu jau vairs nav izteikti pastarīši, viņi ir “apbružājušies” virslīgā un spēs iekost vēl kādam, ja viņu varēšana netiks novērtēta. Tāpat viņu rindās ir spēlētāji, kas ir spējīgi izcelties ar vārtu guvumiem un to kā pirmie uz savas ādas izjutām tieši mēs.”

Puķītis: “Sākām ar aukstu dušu, taču turpinājumā izmantojām savas iespējas”

“Kā jau tas bija gaidāms, spēle pret vieniem no šīs sezonas favorītiem izvērtās smaga,” sarunā ar Sportacentrs.com atzina Armands Puķītis – “RTU/Rockets” komandas vārtsargs, kas tika atzīts par labāko savā komandā 9:6 uzvarā pār “FBK Valmiera”. “Pēc spēles sākuma aukstās dušas, kad komandas spēlētājs no aizvārtes iedeva bumbiņu tieši Laugam vārtu priekšā, kurš iemeta to devītniekā, komandai izdevās ātri pamosties un ieiet spēlē. Bumbiņas kontrole un spēles tempa diktēšana bija valmieriešu pusē, taču mēs ar savu pacietīgo spēli labāk pratām izmantot pretinieku kļūdas un novest spēli līdz uzvarošām beigām.” Kā zināms, pēdējā laikā Puķītis pārmaiņus darbojas kā laukuma spēlētājs un vārtsargs. Vismaz sezonas pirmajā spēlē viņš bija atgriezies cietoksnī: “Pagājušā gada beigās veicu ceļa operāciju un, beidzoties rehabilitācijai, nebija iespējams atsākt treniņus zālē ar nūju Covid-19 ierobežojumu dēļ. Sezonas izskaņā saņēmu piedāvāju no “Rockets” patrenēties un, ja sanāk aizvadīt kādu spēli komandas vārtos. Ņemot vērā, ka joprojām nav īstas skaidrības, kas notiks rudenī un ziemā, vienojāmies, ka palīdzēšu “raķetēm” arī šajā sezonā iespēju robežās.”

     [+] [-]

, 2021-09-16 18:14, pirms 4 nedēļām
Pūķītis monsters vārtos 🐲🐲🐲