Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Florbola prognožu spēle 13.kārta + rezultāti

Dažiem, kas te mauc no vairākiem profiliem, iesaku izvēlēties vienu un ar to turpināt dalību spēlē!!!!!!

13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets
15.01 16:30 Lekrings - Irlava

Prognozējam tikai pamatlaiku
Precīzs Rez 3pts
Precīzs uzvarētājs un Rez starpiba 2pts
Precīzs uzvarētājs 1pts

Lietotājs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.Kopā
DingelingfromCēsis354862610354763
aijens14544755611043559
Кризис45455268255859
Renārs Z.442445610263555
tammi2544443410143652
Modric#10 ze goat144442613233551
Apinīc35664270060443
Florbola_experts76860250000438
Bebra*irsa46385700000336
relouder000000672104332
Dāvis Dedumets26464450000031
MarksT00003667212431
GangstaReperisTimmijs26463340000028
murziks00000057084327
gitana00000077004321
Sharky00004009000518
Yanker920000000900009

     [+] [-]

, 2023-01-12 08:34, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 6:12
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 5:4
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 6:4
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 7:5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 4:9
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 7:4
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 8:4

     [+] [-]

, 2023-01-12 09:43, pirms 2 nedēļām
3.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 3-14
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 7-4
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 6-4
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 9-5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 4-8
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 8-5
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 7-5

     [+] [-]

, 2023-01-12 11:50, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 4-13
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 8-4
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 6-4
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 9-5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 4-8
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9-4
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 7-4

     [+] [-]

, 2023-01-12 20:47, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 2:12
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 7:5
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 7:3
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 6:5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 2:9
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 7:3
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 6:3

     [+] [-]

, 2023-01-12 23:25, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 5:12
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 7:4
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 6:4
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 7:5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 3:9
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 6:3
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 10:6

     [+] [-]

, 2023-01-13 06:42, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 5-11
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 7-4
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 6-4
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 8-5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 4-8
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 8-4
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 8-4

     [+] [-]

, 2023-01-13 09:52, pirms 2 nedēļām
FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 4-14
Rubene - Talsu NSS/Krauzers 7-4
Lielvārde/FatPipe - Bauska 6-4
FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 7-3
RTU/Rockets - Ķekava 4-8
Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9-5
Lekrings - Irlava 8-4

     [+] [-]

, 2023-01-13 13:31, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 5:12
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 6:4
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 6:4
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 8:5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 4:9
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 7:4
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 8:5

     [+] [-]

, 2023-01-13 17:56, pirms 2 nedēļām
13.01 19:30 FBK SĀC - FS Masters/Ulbroka 5:12
13.01 20:00 Rubene - Talsu NSS/Krauzers 5:5
13.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - Bauska 7:3
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 6:5
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 3:10
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9:2
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 9:5

     [+] [-]

, 2023-01-14 11:54, pirms 2 nedēļām
14.01 17:00 FBK Valmiera - Talsu NSS/Krauzers 7:4
14.01 19:00 RTU/Rockets - Ķekava 3:12
15.01 16:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 11:4
15.01 16:30 Lekrings - Irlava 8:6