Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 3

Skaitļi: Pret vācietēm teju visi vārti pirmās maiņas iesaisti

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Skaitļi: Pret vācietēm teju visi vārti pirmās maiņas iesaisti
Laura Gaugere (#55)
Foto: IFF Floorball

Pēdējā pasaules čempionāta spēlē florbolā sievietēm šajā gadā, uzvarot Vāciju (7:5), visus vārtus guva pirmā maiņa. Vienlaikus visus vārtus, izņemot mazākumā zaudētos, arī ielaida šīs maiņas spēlētājas.

Spēles lielāko daļu Latvijas izlase aizvadīja ar trim uzbrucēju trijniekiem un diviem aizsargu pāriem, visnotaļ ātri spēli noslēdzot Danielai Dafnei Hānei un Martai Lībai Zamecai. Savukārt Liliāna Jakovicka un Samanta Bērziņa laukumā tā arī neparādījās. Spēlējot skaitliskajā mazākumā Latvijas otrajā vārtu zaudējumā laukumā pabija otrās maiņas spēlētājas, kuras arī nespēja nosargāt vārtus mača pašā izskaņā, kad vācietes spēlēja sešatā pret četrām latvietēm. Par to gan lietderības koeficients netiek sabojāts.

Līdz ar to labākais lietderības koeficients šajā mačā bija Simonai Grāpēnai, Evelīnai Garbarei un Jūlijai Rozītei, kuras sasniedza lietderības koeficientu +3. Otro maču pēc kārtas nevienai no Latvijas izlases florbolistēm nav negatīvs lietderības koeficients, kas arī turnīrā kopumā lielai daļai spēlētāju ļāvis izvairīties no čempionāta noslēgšanas ar negatīvu lietderību.

Čempionātu ar labāko lietderības koeficientu (+6) pabeigusi Laura Gaugere, kura turnīra ievadā ne sevišķi veiksmīgi darbojās uzbrukumā, bet turnīra otrajā pusē bija krietni produktīvāka, kad tika iespēlēta aizsardzībā. Turnīra noslēgumā par savu lietderību nevar sūdzēties arī Jūlija Rozīte (+4). Pēdējā spēlē savu lietderību uzlaboja Evelīna Garbare, kura ar negatīvu (-6) lietderību tik un tā ir otra sliktākā šajā rādītājā. Uz kopējā fona izceļas kapteines Elīzas Elizabetes Bērziņas rādītājs (-11), kura sapelnīja pamatīgus “mīnusus” Latvijai neveiksmīgajās spēlēs, bet pēdējos divos mačos koeficientu diži uzlabot neizdevās.

Latvijas izlases spēlētāju lietderības koeficienti katrā spēlē atsevišķi un turnīrā kopumā: