Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Rīgas atklātais čempionāts pulcēs Baltijas labākos skeiterus

Jānis Pārums

Rīgas atklātais čempionāts pulcēs Baltijas labākos skeiterus
Sacensību plaktāts

Sestdien, 12.jūnijā notiks Rīgas atklātais čempionāts skeitbordā. Šoreiz sacensības notiks divās vietās. Sacensību rīkotāji – Rīgas domes Sporta un jaunatnes pārvalde šogad ir akceptējusi skeitborda slalomisti lielāko vēlmi sacensties no kalna.

Tā kā Rīgā kalniem vairāk ir nosaukumu nekā paši kalni, tad laba vieta sacīkstēm tika atrasta Vecāķos Selgas ielā. Tur slalomisti no pulksten 10:00 sacentīsies speciālajā slalomā. Vēlāk, no pulksten 13:00 sacensības turpināsies Uzvaras parkā, kur notiks sacensības "Cyber" slalomā, tad līniju slalomā un paralēlajā slalomā.

Lielākā intriga varētu būt starp Latvijas ātrākajiem slalomistiem 2010.gada Eiropas čempionāta 3.vietas ieguvēju Gustavu Gailīti un trīskārtējo Eiropas čempionu Jānis Kuzminu. Pērn paralēlajā slalomā finālā uzvarēja Gustavs Gailītis. Viņš arī kvalifikācijas sacensībās laboja pasaules rekordu 50 ķegļu distancē, kurš nav pārspēts vēl šobrīd.

Pēc slaloma sacensībās risināsies sacensības augstlēkšanā un ielas stila iecienītākā disciplīna "Game of skate". Sacensībās pieteikušies arī labākie Lietuvas un Igaunijas skeiteri.

No pulksten 17:00 pirmo reizi Rīgā notiks sacensības slalomā ar skrituļslidām. Šī ir pasaulē populāra nodarbošanās jauniešu vidū, kuri grib braukt ātri un skaisti, bet negrib nodarboties ar ekstrēmiem lēcieniem vai vienmuļīgu braukšanu pa apli.

  +6 [+] [-]

, 2010-06-11 10:52, pirms 11 gadiem
Tikapat liela intriga kā ja BMX Māris Štrombergs brauktu pret Treimani!