Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2673, Did:0, useCase: 3

Helmuts Rodke - daudzkārtējs Latvijas čempions vieglatlētikā

Helmuts Rodke
Helmuts Rodke

 

Fiziskās sagatavotības un vieglatlētikas treneris ar 18 gadu pieredzi un LSPA izglītību. Pasniedzējs, lektors un vispusīgās fiziskās sagatavotības  rokasgrāmatas līdzautors. Daudzu publikāciju autors.

Esmu gan uzvarējis, gan arī zaudējis daudzās sacensībās tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Hobiji - teniss, kalnu slēpošana, kalnu pārgājieni, spēka treniņi, velobraukšana un aktierspēle.

Mani labākie rezultāti vieglatlētikā ir: tāllēkšanā 7.85m, trīssoļlēkšanā 16.37m, un 100m – 10.8s.

Gatavojoties izpildīt olimpisko normatīvu tāllēkšanā uz 2000. gada spēlēm Sidnejā, sezonas sākumā, divas reizes sarāvu augšstilba aizmugurējo muskuli. Tas pārvilka svītru sportista karjerai. Taču savlaicīgi deva lielisku iespēju kļūt labākam trenerim un uzņēmējam.

Nepārtraukti ieviešot inovācijas fizisko vingrinājumu izpildē un treniņu metodikās, esmu nodrošinājis visiem saviem audzēkņiem stabilu sportisko izaugsmi un fizisko īpašību ievērojamu uzlabojumu. Balstoties uz sporta biomehānikas, bioķīmijas, psiholoģijas, endokrinoloģijas, uztura zinātnes un daudziem citiem pētījumiem, esmu ievērojami uzlabojis fiziskās sagatavotības metodikas un vingrinājumus kā jauniešiem, tā arī pieaugušajiem sportistiem. Tas ļauj racionālāk trenēties, saudzēt veselību, sasniegt augstākus rezultātus un paildzināt sportista karjeru.

Piedaloties vieglatlētikas veterānu sacensībās, esmu 8 reizes labojis Latvijas rekordu tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā savās vecuma grupās. 2010. gadā trīssoļlēkšanā pasaules rangā biju otrais, pēc neoficiāliem datiem arī 2013. gadā, un turpinu veiksmīgi sportot joprojām. 

Mana darba specializācija: Spēcīga fiziskā sagatavotība, vieglatlētika, profesionāla sportista domāšanas, uzvedības un attieksmes stratēģija. Vienkārši un efektīvi risinājumi.

Mana darba mērķis - atklāt un palīdzēt sportistam realizēt savu potenciālu kā profesionālim un personībai. Sakārtot un uzlabot treniņu procesu. Risināt krīzes situācijas.

Šo blogu es rakstu ar domu rosināt sportistus nepārtraukti attīstīt savu treniņu un sporta kultūru, bagātināt savu personību un nostiprināt uzvarētāja īpašības.

“Tieši tāpēc es tev iesaku kļūt par izcilu cilvēku, pirms kļūsti par izcilu līderi. Neviens neizdara neko cēlu, sēžot bunkurā.” R. Šarma.