Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Nākamnedēļ sāksies skrituļslidošanas seriāls ”Skibox balva”

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Nākamnedēļ sāksies skrituļslidošanas seriāls ”Skibox balva”
Foto: SK ASI.

Nākamo otrdien, 27.jūlijā, Uzvaras parkā Rīgā vēlāk nekā parasti ar pirmo posmu sāksies Latvijas lielākais skrituļslidošanas seriāls “Skibox balva”, kas pulcē visus labākos Latvijas skrituļslidotājus un ko rīko sporta klubs “ASI Skibox” sadarbībā ar Latvijas Skrituļslidošanas federāciju, Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu un SS “Arkādiju”. Pirmajā posmā dalībnieki dažādās vecuma grupās sacentīsies īsajā distancē.

Saskaņā ar tradīciju lielākais un prestižākais daudzposmu skrituļslidošanas seriāls “Skibox balva” norisinās Uzvaras parkā Rīgā katra mēneša otrajā otrdienā no maija līdz septembrim. Ieviesto ierobežojumu dēļ pērn šī skrituļslidošanas seriāla pirmais notika tikai jūnija beigās, bet šogad tas sāksies vēl vēlāk – tikai jūlija beigās. Taču organizatori ir centušies turpināt pagājušā gadā ieviesto četru posmu sēriju, pirmo reizi sezonai noslēdzoties oktobra mēnesī.

Ietvertas ir dažāda vecuma un meistarības grupas, t.i., gan sporta, gan fitnesa. Jaunākie ir U7 (2014.g. un jaunāki), bet vecākie ir pieaugušie un veterānu grupas skrituļslidotāji. Šoreiz seriāls nesāksies ar sprintu, bet gan ar īsu distanci, pašiem mazākajiem veicot 500m, bet pieaugušo grupām sacenšoties 5km distancē. Sacensību sākums plkst. 19.00.

Otrais posms paredzēts 10.augustā, trešais -14.septembrī, bet noslēdzošais ceturtais plānots 2.oktobrī.