Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Notiks interesantais "Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2021"

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Notiks interesantais "Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2021"
Foto: Latvijas orientēšanās federācija.

"Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2021" šogad sāksies oktobra beigās un noritēs divu mēnešu garumā. Sacensību mērķis ir parādīt orientēšanos kā pieejamu sporta veidu jebkuram vecumam un dzimumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās sešās meistarības grupās.

Sacensības noritēs četros posmos – 24. oktobrī Daugavas stadionā (Augšiela 1), 14. novembrī konferenču centrā ATTA CENTRE (Krasta iela 60), 21. novembrī Rīgas latviešu biedrības namā (Merķeļa iela 13) un 5. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (Āzenes iela 12).

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei. Katrā posmā meistarības grupā uzvar tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa ir vismazākā. Katrā posmā tiek apbalvoti pirmo vietu ieguvēji. Kopvērtējumā apbalvo pirmo triju vietu ieguvējus katrā meistarības grupā. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos. Paredzētas šādas grupas:S16 Jaunietes un V16 jaunieši (2005.g.un jaunāki.), S21 Sievietes un V21 Vīrieši (atklātā grupa, bez vecuma ierobežojuma), S40 Sievietes un V40 vīrieši (1981.g. un vecāki), kā arī OPEN jeb iesācēju grupa (2005.g. un jaunāki), bet šīs distances rezultāti netiek vērtēti.

Izmantotie resursi:
◪ Latvijas Orientēšanās federācija - Sākums