Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Olimpisko spēļu medaļnieku pieķer mēģinājumā ievest Austrālijā 150 miljonu vērtu kokaīna kravu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Olimpisko spēļu medaļnieku pieķer mēģinājumā ievest Austrālijā 150 miljonu vērtu kokaīna kravu
Neitans Bagelijs. Foto: Getty Images

Austrālijas smaiļotāji Drū un Neitans Bagelijs tiek apsūdzēti par mēģinājumu ievest valstī kokaīna kravu aptuveni 150 miljonu ASV dolāru vērtībā. Abi sportisti vainu noliedz. Mēģinājums noticis 2018. gada jūnijā, taču jūras flotei kopā ar gaisa spēkiem izdevies to neitralizēt.

Austrālijas smaiļotāji Drū un Neitans Bageliji tiek apsūdzēti par 150 miljonu ASV dolāru vērtas kokaīna kravas ievešanu valstī. Drū Bagelijs un Entonijs Dreipers 2018. gada jūnija tika aizturēti pēc vērienīgas policijas operācijas brīdī, kad abi devās 11 stundu ilgā braucienā ar laivu, lai sagaidītu 150 miljonu vērto kokaīna kravu.

Aizturēšanā tika iesaistīta jūras flote un gaisa spēki. Drū Bagelijs pēc aizturēšanas apgalvoja, ka devies pēc tabakas kravas, nevis kokaīna. Tāpat smaiļotājs izteicies, ka Dreipers ir viņu nolaupījis, piespiedis doties braucienā, pretējā gadījumā draudot viņa ģimenei.

Savukārt Dreipers visu vainu novēlis uz Bageliju, kurš iesaistījis viņu šajā afērā un teicis, ka abi dosies pakaļ marihuānai. Dreipers gada sākumā savu vainu atzina un viņa sodu samazināja, jo viņš liecināja pret brāļiem Bagelijiem. Izmeklētāji atzinuši, ka Neitans Bagelijs bija iesaistīts plānā īstenošanā, finansējot laivas iegādi un aprīkojot to ar telefoniem un navigācijas sistēmu. Neitans tiesai šos apgalvojumus noraidīja, sakot, ka naudu devis Drū un laiva iegādāta, lai uzsāktu vaļu novērošanas biznesu.

Šī nav pirmā reize, kad abi turēti aizdomās saistībā ar narkotiku apriti. Iepriekš viņi tika sodīti par iesaisti halucinogēnu tablešu ražošanu, bet 2009. gadā abi saņēma sodu citos ar narkotiku apriti saistītos pārkāpumos.

Neitans Bagelijs ir divkārtējs sudraba medaļas ieguvējs olimpiskajās spēlēs un trīskārtējs pasaules čempions.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/news/world-aust...

     [+] [-]

, 2021-04-02 14:52, pirms 3 nedēļām
Šis ir savā ziņā tik komiski. Iedomājaties, jūs savam bērnam kaut kad jaunībā stāstat, nevajag lietot narkotikas,vai arī būsiet kā Slava no kaimiņu poģa. Sīkais pieiet pie pc, pavelk tevi aiz rokas un saka : "Senci, Tu galīgs lohs ? Tagad visi normāli čaļi tikai to dara. Ko darīji Tu, lai man teiktu ko tagad darīt, kad OS medaļņieki to dara." Nu tip, don't do drugs kids

     [+] [-]

, 2021-04-02 15:13, pirms 3 nedēļām
Kā pieķer tā visi baltiem cimdiem
Ja patiešām kāds tiktu spiests pret savu gribu vai šantažēts, vienmēr var uzreiz vērsties policijā. Bet nu jau par vēlu.