Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Grigorjeva - 8kārtējā Daugavpils labākā sportiste, Ļebedevam ceturtā uzvara

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Grigorjeva - 8kārtējā Daugavpils labākā sportiste, Ļebedevam ceturtā uzvara
Anastasija Grigorjeva. Foto: Reuters/Scanpix

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un daudzajiem ierobežojumiem sportā, arī šoreiz Daugavpils Sporta laureātā tika sumināti pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, noskaidrots pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums, vēsta Latgales metropole.

Kā jau ziņots, koronavīrusa pandēmijas dēļ Rīgas Sporta laureāts šoreiz nenotika.

Lai gan aizvadītais gads ir bijis sarežģīts ikvienam, turpinot tradīciju un pielāgojoties esošajai situācijai, Daugavpils "Sporta laureāts 2020" šoreiz veidots video formātā. 19. februārī tika paziņoti 12 nomināciju uzvarētāji.

Gada sportiste - Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)
Gada sportists - Andžejs Ļebedevs (spīdvejs)
Gada uzlecošā zvaigzne - Oļegs Mihailovs
Gada paralimpiskā sportiste - Žanna Cvečkovska
Gada populārākais sportists - Andžejs Ļebedevs
Gada sporta seniore - Ļubova Pavļukova
Gada sporta komanda - Sieviešu basketbola komanda “Daugavpils Universitāte”
Gada treneris - Ļubova Kopilova
Gada sporta skolotājs - Sergejs Vasiļjevs, Sergejs Smirnovs
Gada sporta pasākums - Latvijas pludmales volejbola čempionāta “Ergo Open 2020” posms Daugavpilī
Radošā pieeja sporta aktivitāšu organizēšanā īpašos apstākļos - Biedrība “Latgales taekvondo centrs Jitae”
Balva par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā - Imants Utināns

.

Daugavpils Sporta laureāts, uzvarētāju arhīvs

GadsSportisteSportists
2010Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Maksims Bogdanovs (spīdvejs)
2011Tatjana Vasiļjeva (snūkers)Dmitrijs Jurkevičs (vieglatlētika)
2012Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Dmitrijs Jurkevičs (vieglatlētika)
2013Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Andris Jahimovičs (paukošana)
2014Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Andžejs Ļebedevs (spīdvejs)
2015Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Deniss Vasiļjevs (daiļslidošana)
2016Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Ņikita Masjuks (brīvā cīņa)
2017Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Andžejs Ļebedevs (spīdvejs)
2018Anastasija Kravčenoka (pludmales volejbols)Deniss Vasiļjevs (daiļslidošana)
2019Anastasija Kravčenoka (pludmales volejbols)Andžejs Ļebedevs (spīdvejs)
2020Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa)Andžejs Ļebedevs (spīdvejs)

Izmantotie resursi:
daugavpils.lv