Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 3

Latvijas čempionāts cīņā notiks bez Grigorjevas un Skujiņas

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas čempionāts cīņā notiks bez Grigorjevas un Skujiņas
Alberts Jurčenko
Foto: Romualds Vambuts

16. janvārī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notiks Latvijas čempionāts cīņas olimpiskajās disciplīnās - sieviešu brīvā cīņa, vīriešu brīvā cīņa un grieķu-romiešu cīņa. Šoreiz nepiedalīsies valsts sekmīgākās cīkstones Anastasija Grigorjeva un Laura Skujiņa, kā arī labākie cīkstoņi Armands Zvirbulis un Imants Lagodskis.

Anastasija Grigorjeva patlaban atrodas treniņnometnē ASV, savukārt Laura Skujiņa pēc atveseļošanās vēl nav gatava doties uz paklāja. Pirms diviem gadiem valsts čempionātā bija īpaša spriedze, jo šīs sportistes cīnījās vienā svara kategorijā (63 kg), toreiz pārāka bija daugavpiliete. Pēc tam pāriešana uz 69 kg kategoriju Skujiņai sanāca ļoti veiksmīga, tika iegūta bronza gan Eiropā, gan pasaulē.

Sacensību organizatori nav publiskojuši 2016. gada valsts čempionāta dalībnieku sastāvu, taču zināms, ka nepiedalīsies Latvijas Olimpiskās vienības pamatsastāva dalībnieki Armands Zvirbulis un Imants Lagodskis.

Latvijas meistarsacīkšu nolikumā ir punkts, kas ļauj startēt arī pat 2000. gadā dzimušajām cīkstonēm, ja ir nepieciešamās atļaujas. Pērnā gada kadetu Eiropas čempione Jekaterina Jermaļonoka dzimusi 2000. gada decembrī.

Svēršanās sākas jau piektdien, savukārt starts tiks dots sestdien plkst. 10:00. Latvijas čempionāts ir arī atlase uz Eiropas čempionātu, kas 8.-13. martā risināsies "Arēnā Rīga".

izmantotie resursi:
wrestling.lv

  +1 [+] [-]

, 2016-01-15 17:10, pirms 6 gadiem
Jurčenko varbūt arī nepiedalīsies, pirms 20 dienām apprecējās... facebook.com

     [+] [-]

, 2016-01-15 17:31, pirms 6 gadiem
Zvirbulis un Lagodskis nebūs, karoče otrā līga...