Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Kalniņš Premjerlīgas posmā paliek uzvaras attālumā no bronzas fināla

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Kalniņš Premjerlīgas posmā paliek uzvaras attālumā no bronzas fināla
Kalvis Kalniņš un treneris Rolands Družoks. Foto: Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā komiteja

LETA. Latvijas karatists Kalvis Kalniņš piektdien Dubaijā karatē Premjerlīgas posmā palika vienas uzvaras attālumā no bronzas fināla.

Kalniņš, kurš startēja svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, no pirmās kārtas bija brīvs, bet otrajā ar 1:3 piekāpās 2018. gada pasaules čempionam Andželo Kreščenco no Itālijas.

Itālijas karatists sasniedza finālu, tāpēc Kalniņam bija iespēja piedalīties gandarījuma turnīrā, kura pirmajā kārtā ar 3:1 tika pārspēts spānis Alehandro Ortiss Fernandess. Cīņā par bronzas finālu jelgavnieks cīnījās neizšķirti 4:4 ar krievu Jevgeņu Plahutinu, bet pēc papildrādītājiem tālāk tika pretinieks.

Tikmēr Ruslans Sadikovs, kurš startēja svarā līdz 75 kilogramiem, no pirmās kārtas bija brīvs, bet otrajā ar 3:1 uzveica krievu Timofeju Ļeontevu. Nākamajā kārtā viņam pretī stājās pieckārtējais pasaules čempions un vienpadsmitkārtējais Eiropas čempions Rafaels Agajevs no Azerbaidžānas, kurš bija pārāks ar 4:1. Agajevs sasniedza finālu, bet Sadikovs gandarījuma turnīra pirmajā kārtā ar 2:5 zaudēja horvātam Ivanam Martinačam.

Kalniņš un Sadikovs bija vienīgie Latvijas pārstāvji šajā Premjerlīgas posmā.

Karatē 2020. gadā būs Tokijas olimpisko spēļu programmā un šo sacensību dalībniekus noteiks pēc pasaules ranga. Savukārt pasaules ranga punktus iespējams nopelnīt vienīgi Premjerlīgas turnīros, kā arī pasaules un Eiropas čempionātos.