Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2958, Did:0, useCase: 3

Okolija un Cešlaka preses konferencē Hērns zobojas par Briedi

Rolands Eliņš

Okolija un Cešlaka preses konferencē Hērns zobojas par Briedi
Lorenss Okolijs un Edijs Hērns. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Pirms 27. februārī paredzētās cīņas par pasaules čempiona titulu pirmā smagā svara kategorijā WBO versijā, kurā piedalīsies Lorenss Okolijs un Mihals Cešlaks, abi bokseri Londonā piedalījās preses konferencē, kurā pāris reizes tika piesaukts arī Maira Brieža vārds.

"Matchroom Boxing" vadītājs Edijs Hērns, viens no šobrīd ietekmīgākajiem boksa promouteriem pats arī vadīja preses konferenci, kurā iepazīstināja ar "undercard" bokseriem, sniedzot viņiem iespēju izteikties, un tad vērsās pie vakara galvenās cīņas dalībnieka Lorensa Okolija.

"Tev droši vien tas liekas kaitinoši, taču boksā titulu apvienošanas cīņas ir grūti noorganizēt," sacīja Hērns. "Bijām plānojuši Gulamarjana un Jegorova cīņas uzvarētāju izaicināt pavasarī vai vasarā, bet tur viss izjuka Covid-19 dēļ. Protams, WBC čempions Makabu tagad aizvadīs obligāto titula aizstāvēšanas cīņu un gaidīs savu iespēju pret Kanelo Alvaresu. Tikmēr IBF čempions Mairis Briedis ir zaudējis saikni ar realitāti, vispār nezinu, ko viņš dara. Tikmēr tu veic soli uz augšu. Manuprāt, šis tev būs lielākais pārbaudījums karjerā līdz šim."

Okolijs piekrita, ka Cešlaks uz papīra izskatās sarežģīts pretinieks, taču pirms brīža, kad viņi reizē iekāps ringā, tāpat grūti kaut ko pateikt. "Taču no viņa iepriekšējām cīņām varu secināt, ka Cešlaks ir ļoti tehnisks bokseris ar labu ātrumu. Bet, ja es vēlos apvienot visus titulus krūzeru divīzijā, ko es arī paveikšu, tad man jābūt gatavam arī Cešlakam," sacīja Okolijs.

Okolijs norādīja, ka pret šo cīņu neizturas kā pret kaut kādu rezerves variantu tikai tāpēc, ka nav ticis pie titulu apvienošanas cīņas. Britu bokseris teica, ka ir pilnībā noskaņojies gaidāmajai cīņai un savam pretiniekam un ar attiecīgu noskaņojumu arī izies ringā, lai turpinātu savu ceļu ar visiem tituliem pacelties uz smagsvariem.

Tikmēr Mihals Cešlaks preses konferencē savu pretinieku raksturoja kā spēcīgu un bīstamu bokseri, kurš ļoti labi uzbrūk ar abām rokām. Cešlaks norādīja, ka, ja nebūtu pārliecināts par savu uzvaru, tad šeit nemaz neatrastos, un viņš apsolīja, ka 27. februārī piepildīs savu sapni, kuram strādājis visu karjeru, proti, kļūs par pasaules čempionu boksā.

Preses konferences turpinājumā Hērns vēlreiz izmantoja iespēju "iebakstīt" Briedim, vēršoties pie Okolija: "Zinu, ka šobrīd koncentrējies uz 27. februāri, taču tas tomēr ir nepatīkami, ka potenciālās titulu apvienošanas cīņas neizdodas. Pretiniekiem pārceļas cīņas, kas ietekmē arī tavus plānus, tad tu skaties, kā Mairis Briedis ņemas ap Džeiku Polu, un dažas lietas no tā visa liekas nesakarīgas. Ko tu par to visu domā?"

Okolijs savukārt āķi neaiztika un atbildēja, ka šobrīd runās tikai par Cešlaku: "Viņš ir mans pretinieks, un 100% noskaņojos viņam. Manā istabā ir viņa attēls, es skatos visas viņa cīņas un intervijas. Es tur nekā nesaprotu, jo tās ir poliski, taču es tāpat skatos, vēroju viņa ķermeņa valodu. Es viņu iepazīstu!"

  +6 [+] [-]

, 2022-01-27 15:48, pirms 4 mēnešiem
Visi kas smejās par Briedi ir malači. Jācer, ka viņam kaut kas atleks atpakaļ un reiz paliks par normālu cilvēku. Kautgan bokss ir bokss. Būs ko stiprāk atsitis

  +6 [+] [-]

, 2022-01-27 15:51, pirms 4 mēnešiem
ja pat šāds promouters tik neglaimojoši izsakās par Briedi, tad tur ir konkrēti salaists dēlī no brieža komandas kas vien var tikt salaists. viņu vairs vispār vairs neņem pa pilnu.

  +7 [+] [-]

, 2022-01-27 16:09, pirms 4 mēnešiem
Kāds ir iemesls cita boksera, kompānijas promouterim nolikt Brieža darbības? Kapēc tas viņu satrauc? Vai Briedis rāda promouteru apejošu piemēru, kā cīņas sarunāt? Vai šim promuterim Briedis bija plānā, un šobrīd tas grauj viņa plānus? Kāds iemesls vispār to pieminēt? Veidot ap to papildus ažiotāžu? Palīdz Briedim?

Manās acīs, protams, Briedis šobrīd uzvedās kā smagi galvu atdauzījis boksa veterāns, bet šī frukta vēlmes man ir nesaprotamas.

  +6 [+] [-]

, 2022-01-27 16:22, pirms 4 mēnešiem
Parasti jau šādās situācijas saka, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk... diemžēl, šis nav tas gadījums, jo pārmetumi ir pamatoti - neadekvāta rīcība bokserim, kurš ir jostas turētājs. Man šķiet, ka tas izšķirošais klikšķis notika brīdī, kad Briedis atteicās no Kleina - no tā brīža Briedis gan kā bokseris, gan kā personība(jo īpaši) ir gājis tikai uz leju. Skumji - no Latvijas lepnuma par Latvijas ākstu. Var jau teikt, ka Briedis uzsit popularitāti, ka galvenais, lai par viņu runā - vienalga ko utt. Nu bullshits tas viss ir! Tādā ASV būtu vienalga, jo tur tādu bokseru ir simtiem - attiecīgi, viņi ir, kā saka, paši par sevi. Te ir cita situācija - Briedis mums ir tāds viens un, lai ko viņš nedarītu, tas viss tiek asociēts ar Latviju. Kas to lai zina - iespējams, ar to, ko viņš dara patreiz, izdara "lāca pakalpojumu" kādam jaunam un perspektīvam LV bokserim, kuram automātiski tiks piekārta "brieža" birka...

  -1 [+] [-]

, 2022-01-27 16:30, pirms 4 mēnešiem
Galvenais lai Briedis uzvar ringā.
Cīņu pret Okoliju, lai kā Hrenam gribētos, nav tik viegli noorganizēt. Skatoties no Brieža pozīcijas, kāpēc neaizvērt muti pļāpam, kurš pirmais izaicināja bokserus uz duēli. Briedis pats to intervijā teica. Ja Pols būtu īsts vecis, viņam jāpieņem izaicinājums vai jāatvainojas.

  +3 [+] [-]

, 2022-01-27 16:33, pirms 4 mēnešiem
Klauni ir domāti, lai par viņiem zobotos!

  -1 [+] [-]

, 2022-01-27 16:35, pirms 4 mēnešiem
Emilio rakstīja: Parasti jau šādās situācijas saka, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk... diemžēl, šis nav tas gadījums, jo pārmetumi ir pamatoti - neadekvāta rīcība bokserim, kurš ir jostas turētājs. Man šķiet, ka tas izšķirošais klikšķis notika brīdī, kad Briedis atteicās no Kleina - no tā brīža Briedis gan kā bokseris, gan kā personība(jo īpaši) ir gājis tikai uz leju. Skumji - no Latvijas lepnuma par Latvijas ākstu. Var jau teikt, ka Briedis uzsit popularitāti, ka galvenais, lai par viņu runā - vienalga ko utt. Nu bullshits tas viss ir! Tādā ASV būtu vienalga, jo tur tādu bokseru ir simtiem - attiecīgi, viņi ir, kā saka, paši par sevi. Te ir cita situācija - Briedis mums ir tāds viens un, lai ko viņš nedarītu, tas viss tiek asociēts ar Latviju. Kas to lai zina - iespējams, ar to, ko viņš dara patreiz, izdara "lāca pakalpojumu" kādam jaunam un perspektīvam LV bokserim, kuram automātiski tiks piekārta "brieža" birka...
ASV ir simtiem boksa čempionu, kas tādi bijuši IBF, WBA un WBC versijās? Nu nu.. Es domāju tieši tagad, aktuālos bokserus. Krūzeri noteikti nav tā populārākā kategorija, bet domāju daudzi te vēl aizvien neapzinās, ko Mairis ir sasniedzis.
Kas tur slikts, ja karjeras norietā mēģina izsist sev lielo ciparu? Es teiktu, lai tik turpina un lai izdodas!

  -2 [+] [-]

, 2022-01-27 16:38, pirms 4 mēnešiem
Aizmirsu pieminēt BoxRec Mairis ir #6 starp visiem aktīvajiem bokseriem. Okolijs ir #55

  +4 [+] [-]

, 2022-01-27 16:42, pirms 4 mēnešiem
"Raitcha , 16:09, pirms 31 minūtes , ignorēt , atbildēt
Kāds ir iemesls cita boksera, kompānijas promouterim nolikt Brieža darbības? Kapēc tas viņu satrauc? Vai Briedis rāda promouteru apejošu piemēru, kā cīņas sarunāt? Vai šim promuterim Briedis bija plānā, un šobrīd tas grauj viņa plānus?"

Ja vispar jau bija planojis Okolijam noorganizet cinu ar briedi, lai iegutu IBF jostu, bet visi labi jau zin, ko briedis ar savu komandu dara

     [+] [-]

, 2022-01-27 16:44, pirms 4 mēnešiem
Maira darbībām ir redzama pozitīva iezīme. Iepriekš Edijs Herns Mairi īpaši intervijās nepieminēja, kur nu vēl preses konferencē pirms oficiālās cīņas. Tagad preses konferencē pat divas reizes cenšas no sava boksera izvilkt viedokli par Mairi, lai gan viņam ir jāfokusējas uz Česlaku. Tā kā kaut kur Mairis ir trāpijis pa pareizām stīgām. Redzēsim, kas no tā iznāks.

  +2 [+] [-]

, 2022-01-27 16:58, pirms 4 mēnešiem
Mihails izskatās ļoti labi, Lawrencam pirmkārt jāpārkāpj pāri viņam. Bet par Briedi visi smejās protams, bet šajā kategorijā viņš var sadot visiem pa muti un viņš to ir pierādījis.
Briedim vajadzēja mest izaicinājumu kādiem smagsvariem, kaut vai to pašu AJ izaicināt. Jo ja viņš izaicinātu AJ, viņš varētu normālu piķi dabūt. Tagad ir jāriskē, jāmet izaicinājums lielajiem, jo Briedis var iekost lielajiem un paņemt kādas cīņas
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2022-01-27 17:13, pirms 4 mēnešiem
Sporta Karalis rakstīja: Kleins ir totāls auns, jebkurš 16 gadīgs tīneidžeris tam pajolam varētu iedot bietē uz ielas
Labi,ka rojaalists nav tiineidzeru svara kategorijaa..Kleinam buutu jaagasaas aiz stuura..

  -1 [+] [-]

, 2022-01-27 18:01, pirms 4 mēnešiem
Brīnums ka tādu klaunu kā briedis vispār vēl kāds piemin..nu tas klauns var Latvijā savas klaunu cīņas nerīkot..neviens normāls uz viņa cīņām neies..

     [+] [-]

, 2022-01-27 18:03, pirms 4 mēnešiem
Kleins vecis,godīgi pateica kas patiesībā ir briedis..

  +1 [+] [-]

, 2022-01-27 19:18, pirms 4 mēnešiem
aivo50 rakstīja: Kleins vecis,godīgi pateica kas patiesībā ir briedis..
Kleins kaa maza meitene apvainojies jo tā pat kaa tu nesaproti, ka visi top bokseri ik pa laikam maina trenerus lai neiesliiktu rutiinaa. Un taa kleina slikto lietu runaašana mairim aiz mugaras arii paraada cik liela moraalaa ateja galvaa ir saktaajusies.
PS. Visi bokseri intervijaas un sociaalajos tiiklos ar mulkiibaam nodarbojas lai ažiotāža buutu lielaaka.

  +1 [+] [-]

, 2022-01-27 19:42, pirms 4 mēnešiem
Emilio rakstīja: Parasti jau šādās situācijas saka, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk... diemžēl, šis nav tas gadījums, jo pārmetumi ir pamatoti - neadekvāta rīcība bokserim, kurš ir jostas turētājs. Man šķiet, ka tas izšķirošais klikšķis notika brīdī, kad Briedis atteicās no Kleina - no tā brīža Briedis gan kā bokseris, gan kā personība(jo īpaši) ir gājis tikai uz leju. Skumji - no Latvijas lepnuma par Latvijas ākstu. Var jau teikt, ka Briedis uzsit popularitāti, ka galvenais, lai par viņu runā - vienalga ko utt. Nu bullshits tas viss ir! Tādā ASV būtu vienalga, jo tur tādu bokseru ir simtiem - attiecīgi, viņi ir, kā saka, paši par sevi. Te ir cita situācija - Briedis mums ir tāds viens un, lai ko viņš nedarītu, tas viss tiek asociēts ar Latviju. Kas to lai zina - iespējams, ar to, ko viņš dara patreiz, izdara "lāca pakalpojumu" kādam jaunam un perspektīvam LV bokserim, kuram automātiski tiks piekārta "brieža" birka...
Puspasaules nezin kas tā tāda Latvija ir, labākajā gadījumā dzirdējuši, ka tā kāda krievu guberņa. Ko var raudāt, ka tagad LV bokserus par tiktokeriem visi uzskatīs, tāpēc ka 1(!!!) bokseris paākstās internetā. Būsim godīgi par tādu Briedi zin vai nu latvieši vai diezgan lieli boksa fani.