Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Teilors ar strīdīgu tiesnešu lēmumu nosargā visas jostas

Emils Ozerinskis

Teilors ar strīdīgu tiesnešu lēmumu nosargā visas jostas
Džošs Teilors. Foto: Action Images/Scanpix

Aizvadītajā naktī Glāzgovā aizvadīta boksa cīņa pirmais pusvidējajā svara kategorijā, kurā sev piederošās čempionu jostas nosargāja skotu bokseris Džošs Teilors (19-0; 13KO), kurš ar dalītu tiesnešu lēmumu tika pie uzvaras pār angli Džeku Kateralu (26-1; 13KO).

Uz likmes bija četras čempionu jostas WBA, WBC, IBF un WBO organizāciju vērtējumā. 28 gadus vecais anglis Džeiks Katerals dominēja cīņas sākumā un nogāza savu pretinieku uz dēļiem astotajā cīņas raundā. Bija grūti saskatīt kā čempionu jostu turētājs Džošs Teilors būtu bijis pārāks par savu pretinieku, īsti nespējot uzspiest cīņas gaitā savu pārspēku.

Cīņa nonāca līdz punktu skaitīšanai. Viens no tiesnešiem ar 113-112 deva uzvaru Kateralam, bet divi lēma par labu Teiloram ar 114-111 un 113-112. Tādējādi savus titulus saglabāja skotu bokseris, bet anglis neticībā un riebumā pret notikušo veikli pazuda no ringa un nikni devās uz ģērbtuvēm.

Pēc cīņas Teiloram tika jautāts vai viņš pieņems revanša izaicinājumu, uz ko skotu bokseris atbildēja, ka Katerals neizcīnīja uzvaru un nav nekāda pamata viņiem aizvadīt revanša cīņu.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/josh-ta...

     [+] [-]

, 2022-02-27 14:10, pirms 4 mēnešiem
"Aizvadītajā naktī Glāzgovā aizvadīta boksa cīņa pirmais pusvidējajā svara kategorijā" - kas tas par mistrojumu?