Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Vaits kā muļķīgas noraida apsūdzības, ka simulējis savainojumu

Rolands Eliņš

Vaits kā muļķīgas noraida apsūdzības, ka simulējis savainojumu
Dilians Vaits. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Britu boksa smagsvars Dilians Vaits publiski paudis vēlmi savu nākamo cīņu aizvadīt pret WBC pasaules čempionu Taisonu Fjūriju, taču pret to gatavs cīnīties zviedrs Oto Valīns, uzstājot, ka Vaitam vispirms jāaizvada nozīmētā cīņa pret viņu. Vaits to nedarīs savainojuma dēļ, un Vaits kategoriski noraidījis apsūdzības, ka būtu notēlojis vai pārspīlējis traumu, lai izvairītos no šīs cīņas.

WBC mēneša sākumā bija nozīmējusi, ka pēc Taisona Fjūrija un Deonteja Vaildera cīņas uzvarētājam būs jāaizstāv savs tituls pret Diliana Vaita un Oto Valīna cīņas uzvarētāju. Fjūrijs izcīnīja drošu uzvaru un var sākt kalt savus nākotnes plānus, kamēr Vaita un Valīna cīņa tika atcelta, jo Vaits esot guvis savainojumu. Zviedrijas boksera nometne gan nepavisam nav ar to apmierināta, pieprasīja Vaitam uzrādīt medicīniskos dokumentus, kas apstiprina viņa savainojumu, un aicināja noteikt cīņai jaunu datumu.

Taču Vaits pagaidām nav izrādījis savu ieinteresētību cīņai pret Valīnu citā laikā. 32 gadus vecais Vaits jau ilgu laiku gaidījis, kad iegūs iespēju aizvadīt cīņu par pasaules čempiona titulu, un tieši tas tagad ir viņa nākamais mērķis.

"Te nav nekāda jautājuma. Fjūrijs tiek uzskatīts par visu laiku labāko smagsvaru. Tad nu izvēle ir cīnīties pret viņu vai arī pret kādu, kurš nemaz neprot kārtīgi runāt," sarunā ar BBC teica Vaits. "Valīns tikai raud un žēlojas, viņš un viņa promouters ir kā zīdaiņi. Žēlojas, ka zaudējuši 17 tūkstošus eiro treniņnometnei. Es iztērēju desmitreiz vairāk."

Šeit interesanta ir WBC oktobra sākumā veiktā paziņojuma valoda, proti, norādīts, ka Fjūrija obligātais pretinieks būs Vaita-Valīna cīņas uzvarētājs, nevis konkrēti Vaits, taču pastāv reālistiska iespēja, ka Vaita savainojuma dēļ šis nosacījums tiek atsaukts.

Vaits kategoriski noraidīja Valīna komandas aizdomas, ka viņš simulējis pleca savainojumu, lai tiktu vaļā no neērtas cīņas. "Visi zina, ka es no cīņām neatsakos," sacīja Vaits, kuram patiešām ir reputācija kā bokserim, kurš uzņemas riskantas cīņas pret augsta līmeņa pretiniekiem. "Aizgājām pie ārstiem, uztaisījām pārbaudes, un tur tika secināts, ka ar manu plecu ir sliktāk nekā bija licies. Ja varētu iešpricēt pretsāpju zāles, es to darītu un cīnītos. Taču to nevarēja, un tagad tādi idioti kā Valīns un viņa menedžeris runā muļķības."

Vaits gan izteica sapratni, ka Valīns ir vīlies par izjukušo cīņu, jo šādas iespējas dažiem bokseriem patiešām jāgaida ļoti ilgi: "Taču, ja man ir variants aizvadīt mūža cīņu pret Fjūriju, es to neatlikšu tikai tāpēc, lai cīnītos pret Oto Valīnu."

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/boxing/59...

     [+] [-]

, 2021-10-27 01:31, pirms mēneša
100% feiks savainojums