Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Martiness dramatiskā cīņā notur WBC jostu, Ahmadalijevs WBA un IBF

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Martiness dramatiskā cīņā notur WBC jostu, Ahmadalijevs WBA un IBF
Hulio Martiness pēc WBC jostas nosargāšanas. Foto: AFP/Scanpix

Naktī uz sestdienu uzvarēt turpināja Murodjons Ahmadalijevs, kurš junioru pusvieglajā svarā pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma pārspēja Hosē Velaskesu. Dramatiskāki notikumi risinājās trešajā visvieglākajā svara kategorijā, kur WBC jostu ceturto reizi nosargāja Hulio Martiness, lai gan cīņa pret Makviljamsu Arrojo noritēja līdz trešā raunda sākumam.

Junioru pusvieglajā svarā WBA un IBF titulu nosargāja Murodjons Ahmadalijevs, kurš pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma (119-109, 119-109, 119-109) pārspēja Hosē Velaskesu. Līdzšinējais jostu īpašnieks gatavojās cīnīties pret Roniju Riosu, taču pretinieka nometnē tika atklāts Covid-19, tāpēc nācās meklēt citu pretinieku.

Visas cīņas laikā ringā dominēja Ahmadalijevs. Lai arī pretinieks centās kāpināt tempu, viņa sitieni WBA un IBF jostu īpašniekam nebija bīstami. Velaskess ar zaudējumu pārtrauca savu 21 uzvaru sēriju (29-7-2, 19 KO), kamēr Ahmadalijevs visās desmit cīņās bijis nepārspējams, bet septiņas no tām noslēdzis priekšlaicīgi (10-0, 7 KO).

Trešajā visvieglākajā svarā par WBC jostu cīnījās Hulio Martiness un Makviljamss Arrojo, cīņai noslēdzoties jau pēc diviem raundiem. Ar ''No-decision'' palīdzību jostu noturēja Martiness, bet pati cīņa noslēdzās dramatiski jau trešā raunda sākumā.

WBC titula īpašnieks Martiness cīņu iesāka, dodoties uzbrukumos. Raunda beigās Arrojo nosūtīja nokdaunā Martinesu, un jau uzskatīja sevi par cīņas uzvarētāju, taču vēlāk divas reizes Arrojo tika noguldīts uz dēļiem un trešajā raundā bokseris vairs nevarēja turpināt cīņu, jo neko neredzēja.

Martiness ceturto reizi nosargāja WBC jostu (18-1, 14 KO), divas reizes to izdarot ar ''No-decision'' palīdzību. Arrojo bilance pēc cīņas ir 21-4 (16 KO).

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/murodjo...
https://www.boxingscene.com/julio-c...

     [+] [-]

, 2021-11-20 12:01, pirms 2 mēnešiem
Paga paga, tā bija sečka un cīņa pēc ārsta rekomendācijas tika apturēta tieši dēļ tās.