Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Šodien paredzētā Meivezera cīņa pārcelta AAE prezidenta nāves dēļ

Rolands Eliņš

Šodien paredzētā Meivezera cīņa pārcelta AAE prezidenta nāves dēļ
Floids Meivezers. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Šodien bija paredzēta Floida Meivezera paraugcīņa Apvienotajos Arābu Emirātos, sacenšoties pret Donu Mūru, taču valsts prezidenta nāves dēļ šī cīņa pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Floids Meivezers savu boksera karjeru jau noslēdzis, taču turpina piedalīties paraugcīņās, kas netiek skaitītas oficiāli un tiek aizvadītas pēc savstarpēji saskaņotiem noteikumiem. Šoreiz viņam bija paredzēta cīņa pret Donu Mūru, citu ASV veterānu, kurš oficiālu cīņu nav aizvadījis kopš 2016. gada.

Cīņa bija paredzēta kā ievads jaunai cīņu sērijai "Global Titans Fight Series", un tā bija plānota AAE "Burj Al Arab" viesnīcā uz helikoptera piezemēšanās laukuma. Taču tā tikusi pārcelta.

Vakardien mūžībā aizgāja Kalifa bin Zajeds Al Nahjans, AAE prezidents, kurš valsti vadīja kopš 2004. gada. Pēc viņa nāves valstī izsludinātas 40 dienu ilgas sēras, turklāt izsludinātas trīs valsts brīvdienas.

Tas attiecas arī uz privātajiem uzņēmumiem un pasākumiem, attiecīgi arī Meivezera cīņa šodien AAE nevar norisināties. Meivezera aģentūra atvainojās līdzjutējiem visā pasaulē, kas gaidīja šo cīņu, un izteica līdzjūtību AAE prezidenta ģimenei un visai valstij.

Izmantotie resursi:
https://www.foxsports.com.au/boxing...