Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

WBA krūzeru titulcīņa izjūk dažas stundas pirms paredzētā sākuma

Rolands Eliņš

WBA krūzeru titulcīņa izjūk dažas stundas pirms paredzētā sākuma
Arsēns Gulamirjans. Foto: Yahoo Sports

Pasaules boksa asociācijas (WBA) čempiona tituls pirmā smagā svara jeb krūzeru divīzijā šovakar tomēr netiks aizstāvēts, jo čempions Arsēns Gulamirjans dažas stundas pirms cīņas sākuma pret Alekseju Jegorovu saņēmis pozitīvu Covid-19 testu, attiecīgi cīņa pārcelta uz šobrīd nenoteiktu laiku.

Arsēns Gulamirjans (26-0) savu WBC čempiona titulu nav aizstāvējis kopš 2019. gada decembra. Šovakar bija pienācis laiks beidzot titulu aizstāvēt, to darot pret obligāto pretendentu Alekseju Jegorovu no Krievijas, taču Jekaterinburgā paredzētā cīņa nevarēja notikt.

Kā ziņo Francijas mediji, Gulamirjans esot slikti juties jau nedēļas vidū. Naktī uz ceturtdienu viņš esot pamatīgi svīdis, un viņa menedžeris norādīja, ka nakts laikā Gulamirjans zaudējis 2.5 kg svara. Pēc svēršanas ceremonijas viņi ir vērsušies pie ārsta un pēc tam meklējuši iespējas veikt Covid-19 testu.

Šāda iespēja piektdien no rīta tika atrasta lidostā, un pēc dažām stundām tika saņemts pozitīvs rezultāts, apstiprinot Covid-19 klātbūtni Gulamirjana organismā.

Attiecīgi cīņa atcelta, un Francijas bokseris šobrīd atrodas karantīnā. Viņa menedžeris norāda, ka WBA noteikti paredz cīņas pārcelšanu par ne vairāk kā 120 dienām.

Gulamirjans ir čempions Maira Brieža pārstāvētajā svara kategorijā, un viņu vēlāk uz cīņu izaicināt bija cerējis brits Lorenss Okolijs, WBO čempions, kurš vēlas apvienot vairākus titulus pirms pacelšanās uz smagsvariem.

Izmantotie resursi:
https://fr.sports.yahoo.com/news/bo...

     [+] [-]

, 2021-12-10 20:28, pirms 7 mēnešiem
WBC tak ir Makabu

Un Gulamirjans ir WBA, nevis nenosakāms "čempions Maira Brieža pārstāvētajā svara kategorijā"

     [+] [-]

, 2021-12-10 21:57, pirms 7 mēnešiem
Interesanti gan, ka šāda mača rīkošanā nav paredzēti vienreizējie, ātrie ikdienas testi un testa nodošanai no viesnīcas (inficētam cilvēkam) jābrauc uz vienīgo iespējamo vietu pilsētā (ar vairāk kā miljons iedzīvotājiem)- uz lidostu!!!