Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

Retā darījumā Kimbrels pievienojas "Dodgers"

Juris Miņins
Juris Miņins

Retā darījumā Kimbrels pievienojas "Dodgers"
Kreigs Kimbrels, Foto:AFP/Sccanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) komandas Čikāgas "White Sox" un Losandželosas "Dodgers" ir veikušas diezgan retu darījumu, kura rezultātā metējs Kreigs Kimbrels dosies uz Kaliforniju, bet Ilinoisas štats būs galamērķis ārējā laukuma spēlētājam Eidžejam Polokam.

MLB komandas Losandželosas "Dodgers" un Čikāgas "White Sox" šodien ir veikušas beisbola "lielajai līgai" diezgan retu un netipisku darījumu, proti, čikāgieši uz Losandželosu aizsūtīja metēju Kreigu Kimbrelu, bet pretējā virzienā tika sūtīts Eidžejs Poloks. Notikuma relatīvā unikalitāte slēpjas faktā, ka katra komanda darījuma partneriem sūta tikai vienu spēlētāju, "nepiekabinot" ne zemāko līgu beisbolistus, nedz arī solot kādu papildus naudas kompensāciju.

Pati maiņa gan nebija negaidīta, jo par abu spēlētāju nākotni iepriekšējās darba vietās bažas bija jau sen.

Kreigs Kimbrels "White Sox" rindās nonāca iepriekšējās sezonas otrajā pusē, kad tika iemainīts no tās pašas pilsētas "Cubs" komandas, taču viņa sniegums nebija tāds kādu gaidīja pilsētas dienvidu pusē, kā arī "White Sox" nevarēja Kimbrelam dot vietu noslēdzošā metēja pozīcijā, jo tajā lieliski darbojās austrālietis Laiems Hendrikss. Tieši tāpēc astoņkārtējā MLB "All-Star" līmeņa metēja nākotne Čikāgā tika apspriesta vēl no iepriekšējās sezonas beigām, taču darījums, galvenokārt lokauta dēļ, notika vien nedaudz mazāk kā nedēļu pirms sezonas sākuma.

Eidžejs Poloks Losandželosas "Dodgers" rindās pavadīja trīs sezonas un, no vienas puses, lielu pretenziju pret viņa sniegumu laukumā vienībai nebija, taču vienlaicīgi komanda arī pārkārtojās pirms kārtējās kampaņas, kuras noslēgumā viņi sevi redz tikai kā Pasaules sērijas čempionus, tāpēc ir veiktas izmaiņas sastāvā, kuru rezultātā Polokam konkrēta loma nav atradusies.

2021. gadā Eidžejs Poloks izsita 21 "Home run" sitienu un 69 punktus, vidēji atsitot ar rādītāju 0.297, ko var uzskatīt par ļoti atzīstamu. Savukārt Kreigs Kimbrels piedalījās 24 mačos, kuros tika pie divām uzvarām un diviem zaudējumiem, vidējo zaudēto punktu rādītāju uzstādot uz robežas 5.09, kas bija aptuveni desmit reizes sliktāks nekā sezonas pirmajā pusē, "Cubs" formā.

Interesanti, ka, lai arī "White Sox" uz "Dodgers" nosūtīja metēju, kas, ļoti iespējams, nākotnē tiks uzņemts Slavas zālē, iepriekš starpsezonā viņi parakstīja līgumu ar citu metēju, bijušo Losandželosas 2020. gada čempionu komandas pārstāvi, Džo Kelliju, kurš arī ir uz maiņu nākošais metējs.

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/