Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Krūmiņš no ''Liepāja/Triobet'' pārceļas uz ''Latvijas Universitāti''

Krūmiņš no ''Liepāja/Triobet'' pārceļas uz ''Latvijas Universitāti''
Roberts Krūmiņš
Foto: Mārtiņš Sīlis, loc.lv

Aldaris LBL 1.divīzijas komandai ''Latvijas Universitāte'' pievienojies ilggadējais ''Liepāja/Triobet'' spēlētājs Roberts Krūmiņš, ziņo LU komandas oficiālā mājas lapa.

Roberts Krūmiņš Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā debitēja 2012.gadā, kad sezonas vidū no LBL 3.divīzijas komandas ''Ķeizarmežs'' pievienojās Liepājas komandai. Individuāli labākā sezona Krūmiņam bija aizvadītā - vidēji laukumā pavadot 18 ar pus minūtes, spēlētājs guva 4,6 punktus, izcīnīja 3,7 atlēkušās bumbas un efektivitātes koeficientu noturot 7,3 robežās. Tāpat spēlētājs visu triju sezonu laikā bija regulārs pastiprinājums arī LBL 2.divīzijas komandai ''Liepājas Lauvas-2'', kur aizvadītajā sezonā vidēji tika gūti 26 (!) punkti un izcīnītas 9 atlēkušās bumbas, esot neapšaubāmi vienam no komandas līderiem.

Roberts Krūmiņš ir pārstāvējis Latvijas U-16, U-18 un U-20 vecuma izlases, izcilāko panākumu gūstot aizvadītajā vasarā, kad kopā ar Latvijas U-20 izlasi tika izcīnīta 2.vieta Eiropā.

LU galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis: ''Roberts Krūmiņš mūsu redzes lokā bija jau aizvadītās divas sezonas. Viņš bija vairāku junioru un jauniešu vecuma izlašu spēlētājs, taču Liepājā, iespējams, netika pie tik liela spēles laika kā pašam gribētos. Lai arī mūsu redzes lokā Roberts bija jau sen, pievienošanās komandai galvenokārt ir paša basketbolista iniciatīva, kurš savu spēlētāja karjeru nolēmis attīstīt caur studentu basketbola ceļu. Roberts jau ir aizvadījis vairākus treniņus Rīgā, kuros LU treneru korpuss ir novērtējis spēlētāja īpašības un domāju, ka viņš būs labs pastiprinājums komandai.''

Roberts Krūmiņš: ''Studēt centos jau Liepājā, taču tur akadēmisko procesu nebija iespējams apvienot ar basketbolu. Uzskatu, ka Latvijas Universitātes basketbola sistēma ir vienīgā vieta Latvijā, kur to iespējams izdarīt pietiekami kvalitatīvi. Karjeras turpinājumam bija arī citi varianti, taču tajos gadījumos tas būtu bijis tikai basketbols. Mani galvenie kritēriji ir gan studijas, gan basketbola sistēma. Gribu iegūt augstāko izglītību un turpināt trenēties divas reizes dienā. Tāds ir mans mērķis jau kopš vidusskolas.''

Kā minēts LU komandas mājas lapā, šobrīd aktīvi turpinās potenciālo jaunpienācēju treniņi, savukārt pērnās sezonas pamatsastāvs pirmo kopīgo treniņu aizvadīs 4.augustā. Vēl pirms aktīvo treniņu uzsākšanas nākošnedēļ komandai paredzētas medicīniskās veselības pārbaudes sporta laboratorijā. Paredzams, ka bez Krūmiņa pievienošanās komandai gaidāmas vēl būtiskas sastāva izmaiņas.

Izmantotie resursi:
''Latvijas Universitāte'' pastiprinās ar...

  +1 [+] [-]

, 2014-07-23 20:27, pirms 8 gadiem
Visu cieņu par lēmumu! Pareizs, vīrieša cienīgs lēmums. Visu mūžu basketbolu nespēlēsi, un LU sistēma daudzus jau izaudzinājusi par labiem spēlētājiem/cilvēkiem. Veiksmi Tev!