Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Video: Singapūriešu aviosabiedrība sāk demonstrēt filmu "Sapņu komanda 1935"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis
"Singapore Airlines" šajā mēnesī sākusi demonstrēt latviešu režisora Aigara Graubas mākslas filmu "Sapņu komanda 1935", informē singaporeair.com. Līdz ar to šī filma pirmoreiz tiek piedāvāta tik lielai ārzemju auditorijai.

Sapnukomanda1935.lv anotācija
1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē. Čempionātam gatavojas arī Latvijas valstsvienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais. Intrigas un sīkas nebūšanas, pārpratumi un raksturu cīņas, ceļš uz čempionātu, cīņa un... Uzvarēt var tikai vispirms uzvarot sevi.

Treileris:
filmas producents Andrejs Ēķis, youtube.com.
Vērtējums: +4

  -4 [+] [-]

, 2013-12-16 15:51, pirms 8 gadiem
Labrīt SC!

  +2 [+] [-]

, 2013-12-16 15:52, pirms 8 gadiem
Filma taču vēl nav ierunāta angliski? Vai tomēr ir? Klīda runas tikai par subtitriem.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja