Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Atstādinātais Džeimss konfliktē ar mediju, baumas par kautiņu noliedz arī Šengelija

Agris Suveizda

Atstādinātais Džeimss konfliktē ar mediju, baumas par kautiņu noliedz arī Šengelija
Maiks Džeimss pret bijušo CSKA spēlētāju Nando De Kolo. Foto: Euroleague.net

Krievijas basketbola kluba Maskavas CSKA atstādinātā zvaigzne Maiks Džeimss ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, un aizvadītajā vakarā viņš sociālo tīklu vietnē Twitter uzsāka strīdu ar mediju Eurohoops, kas pārpublicēja Krievijas laikraksta Sport-Express informāciju par amerikāņa konfliktu ar klubu.

Jāņa Strēlnieka pārstāvētais Maskavas CSKA vakar neilgi pirms mača Berlīnē pret "Alba" (71:68) paziņoja, ka Džeimss ir atstādināts pēc konflikta komandas ģērbtuvē pēc spēles pret Stambulas "Fenerbahce" un ka tuvākajās dienās pieņems galīgo lēmumu šā incidenta sakarā, kā arī sniegs skaidrojumu par Džeimsa nepalaišanu uz tēvoča bērēm. Sport-Express ziņo, ka tieši nepalaišana uz bērēm esot galvenais konflikta iemesls – Džeimss esot apvainojies uz klubu, aizvadījis sliktu spēli pret "Fenerbahce", atkal strīdējies ar galveno treneri Dimitri Itudi, bet par vadības pēdējo pilienu kļuvis Džeimsa kautiņš treniņā pirms dažām dienām ar Torniki Šengeliju.

Šo Sport-Express informāciju pārpublicēja Eurohoops, kas Džeimsam ļoti nepatika. "Nu ir gana – beidziet izdomāt visādus mēslus. Godīgi sakot, kādēļ lai ko tādu vispār publicētu? Zinu, ka jūs ziņojat jebko, bet par dažām lietām vajadzētu padomāt divreiz," sociālajos tīklos rakstīja Džeimss. Eurohoops viņa ierakstam atbildēja ar atgādinājumu, ka ziņnesi neviens nešauj, bet amerikānis atbildēja šādi: "Labi, atceries, ka šo izdarīji tu." Twitter dialogs turpinājās. "Tā kā Maikam ir tik laba atmiņa un viņš pašlaik sēž Maskavā prom no komandas, viņam ir laiks un iespēja publiski izskaidrot, kādēļ viņš ir atstādināts. Patiesība vienmēr nāk gaismā, atceries to," jaunu ierakstu sacerēja Eurohoops, bet Džeimss drīz vien atbildēja: "Tu esi skumja persona. Kādu dienu būšu Grieķijā, tad varēsim parunāt."

Pēc uzvaras Berlīnē ar vēstījumu Twitter klajā nāca arī Šengelija, publiski noliedzot kautiņa esamību, un ar šo ierakstu dalījās arī Džeimss: "Skumji, ka man tas ir jākomentē, taču man tas ir jānoveļ no pleciem. Tas, ka tev ir mediju platforma, nenozīmē, ka vari teikt visu, ko dzirdi vai ko pieļauj, ka tas ir noticis. Skumji par sevi lasīt ko tādu, kas patiesībai nav pat tuvumā. Savā dzīvē nekad neesmu kāvies ar komandas biedru, tā ka draudzīgs padoms – lūdzu, pārbaudiet savas ziņas, pirms pieminēt cilvēku vārdus un ietekmēt viņu reputācijas. Nekad pat neesmu iedomājies kādam izrādīt necieņu, taču tai ir jābūt divvirzienu ielai."

Skaties pasaules klases sporta tiešraides Go3!