Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

TTT Eirolīgas piektajā grozā

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

TTT Eirolīgas piektajā grozā
Rīgas TTT kapteine Dace Krūmiņa ar LSBL Kausu,
LBS prezidents Ojārs Kehris
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv

Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2007./2008. gada sezonas uzvarētājas „TTT Rīga” iekļautas FIBA EiroLīgas izlozes piektajā grozā. Izloze notiks 10. jūlijā Vācijas pilsētā Minhenē.

FIBA Eirolīgā spēlēs 24 komandas, bet FIBA Eiropas kausa izcīņā, kur šogad debitēs sporta klubs „Cēsis” piedalīsies rekordliels klubu skaits - 58. Abos turnīros formāts saglabājies tāds pats kā pagājušajā sezonā.

FIBA Eirolīgā komandas tiks sadalītas četrās grupās pa sešām katrā, no kurām četras labākās iekļūs astotdaļfinālā. 2007./2008. gada sezonā TTT izcīnīja trīs uzvaras Eirolīgas grupu turnīrā un dalīja 17./20. vietu, paliekot soļa attālumā no astotdaļfināla.

FIBA EiroLīgas izlozes grozi 2008./2009. gada sezonai

Grozs 1. komanda 2. komanda 3. komanda 4. komanda
1. grozs Maskavas apgabala „Spartak” Brno „Gambrinus” (Liene Jansone) Jekaterinburgas UGMK Buržas „Basket”
2. grozs Maskavas CSKA Stambulas „Fenerbahce” Valensijas „Ros Casares” Orenburgas „Nadežda” (Zane Tamane)
3. grozs Pēčas „MiZo Pecs” „Lattes Montpellier” Valensjēnas „Union Hainaut” Šopronas „MKB Euroleasing”
4. grozs Krakovas „TS Wisla” Gdiņas „Lotos” „ESB Lille Metropole” Viļņas „Teo”
5. grozs Prāgas „ZVVZ USK” Košices „Maxima Broker” Salamankas „Halcon Avenida” TTT Rīga
6. grozs Venēcijas „Umana Reyer” Šio „Familia” Turcijas „Besiktas” „Jolly JBS Sibenik”

FIBA Eiropas kausa izcīņā 38 komandas uzreiz iekļūs pamatturnīrā, bet pārējās 20 piedalīsies atlases kārtā, noskaidrojot vēl 10 pamatturnīra dalībnieces. 48 komandas tiks sadalītas 12 grupās, lai noskaidrotu katras grupas divas labākās komandas kā arī astoņas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas, kuras spēlēs turnīra sešpadsmitdaļfinālā. Jau zināmas desmit „izsētās” komandas, kurām ar desmit neizsētajām vienībām būs jāpiedalās pirmajā izslēgšanas kārtā.

Eiropas Kausa izslēgšanas kārtas izsētās komandas

Reģions Komanda
Rietumi „Tarbes Gespe Bigorre” (Francija)
Rietumi Ģēras „Seat Foton Gyor” (Ungārija)
Rietumi Sicīlijas „Pallacanestro Ribera” (Itālija)
Rietumi Kanāriju salu „Gran Canaria” (Spānija)
Rietumi Marijampoles „Arvi” (Lietuva)
Austrumi Zagrebas „ZKK Medvescak” (Horvātija)
Austrumi „AKO Aris Holargou” (Grieķija)
Austrumi „BNOT Hasharon” (Izraēla)
Austrumi Noginskas „Spartak” (Krievija)
Austrumi „Crvena Zvezda” (Serbija)

FIBA Eirolīga

Valsts Klubs
Horvātija Jolly JBS Sibenik
Čehija Gambrinus SIKA Brno Liene Jansone
ZVVZ USK Praha
Francija Bourges Basket
Basket Lattes Montpellier (USO Mondeville vietā)
Union Hainaut Basket (bijusī VALENCIENNES)
ESB Villeneuve Lille
Ungārija MKB Euroleasing Sopron
MiZo Pécs 2010
Itālija Umana Reyer Venezia JAUNS (Faenza vietā)
Famila Schio (Napoli vietā)
Latvija TTT Rīga
Lietuva TEO Vilnius
Polija Wisla Can-Pack Krackow
Lotos PKO BP Gdynia
Krievija Spartak Moscow Region
CSKA Moscow Gundars Vētra
UMMC Ekaterinburg
Nadezda Orenburg JAUNS Zane Tamane)
Slovākija Maxima Broker Kosice
Spānija Ciudad Ros Casares Valencia
Halcon Avenida
Turcija Fenerbahce
Besiktas Cola Turka JAUNS (Beļģijas Dexia vietā)

FIBA Eiropas kausa izcīņa

Austrija Flying Foxes Post SV
Beļģija Dexia Namur
Bosnija BC Zeljeznicar Sarajevo
BC Mladi Krajisnik
BulgārijaDunav Econt
Horvātija Gospic Croatia Osiguranje
WBC PGM Ragusa Dubrovnik
Medvescak Zagreb
KipraA.E.L. Limassol
ČehijaKara Trutnov
Igaunija BC Star
FrancijaChalles Les Eaux Basket
Tarbes GB Elite
USO Mondeville
GrieķijaAE Esperides
GS Panionios
AS Athinaikos
Aris Holargou
UngārijaSzeviep-Szeged
Seat-Foton Györ
IzraēlaElitzur Ramla
A.S. Ramat Hasharon Electra
Bnot Ra'Anana Herzelia
ItālijaCras Basket Taranto
A.S.D. Basket Parma
Pallacanestro Ribera
Latvija SK Cēsis
LietuvaLemminkainen Klaipeda
ARVI Marjampole
LuksemburaBBT Ros Casares Letzebuerg
Melnkalne Buducnost
PolijaKSSSE AZS-PWSZ Gorzow
PortugāleOlivais F.Clube
A. Desportiva de Vagos
Clube Amigos Basquete
RumānijaC.S. Baschet Arad
CSS-LMK SF. Gheorghe
CSS.CST Alexandria
BCM Targoviste
Krievija Vologda-Chevakata
BC Moscow
Dynamo Kursk
Dinamo Moscow (Anete Jēkabsone-Žogota)
Spartak Noginsk (Moscow Region)
Serbija ZKK Hemofarm Stada
ZKK Crvena Zvezda
SlovākijaMKK Ruzomberok
Spānija EBE Promociones STA. Eulalia
C.B. San José (Leon)
Rivas Futura
Extrugasa
Baloncesto Islas Canarias
Zviedrija Solna Vikings
08 Stockholm HR
Šveice Universite BC Neuchatel
TurcijaGalatasaray
Botas Adana
UkrainaBC DNIPRO

  +1 [+] [-]

, 2008-07-09 15:10, pirms 13 gadiem
Ar ko TTT ir līgumi?

  +1 [+] [-]

, 2008-07-09 15:17, pirms 13 gadiem
Ieva Tāre tagad izlasē spēlēs ar Nr.18...diez arī TTT?

     [+] [-]

, 2008-07-09 15:19, pirms 13 gadiem
Labi, ka ne sestajā!

  +1 [+] [-]

, 2008-07-09 15:21, pirms 13 gadiem
Edgars rakstīja: Ar ko TTT ir līgumi?

Brumermane, Eglīte, igauniete Andersone EU, krieviete Kitizina, baltkrieviete Troina, rakstīja NRA

  +1 [+] [-]

, 2008-07-09 15:39, pirms 13 gadiem
kaadaa veidaa Šopronas „MKB Euroleasing” var buut 3. grozaa? cik atceros TTT pagaajushogad vinjas izgeerba
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2008-07-09 15:44, pirms 13 gadiem
Būtu intresanti:
Brno „Gambrinus” (Liene Jansone)
Orenburgas „Nadežda” (Zane Tamane)
Šopronas „MKB Euroleasing”
Viļņas „Teo”
TTT Rīga
Venēcijas „Umana Reyer”

     [+] [-]

, 2008-07-09 15:45, pirms 13 gadiem
tomsh rakstīja: Kur ir Augstaaks liimenis FIBA Eiropas kausa izcīņa vai FIBA Eirolīga?

prestižāk laikam skaitās Eirolīga.

     [+] [-]

, 2008-07-10 08:58, pirms 13 gadiem
Alfie rakstīja: Brumermane, Eglīte, igauniete Andersone EU, krieviete Kitizina, baltkrieviete Troina, rakstīja NRA


vai ar Zīki arī varētu būt?