Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:721, Did:0, useCase: 3

Turpinās VEF LJBL sadarbība ar RBS, 24.novembrī augstsolā atvērto durvju diena

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) ceturto gadu VEF LJBL dalībniekam vai dalībniecei nodrošinās budžeta vietu studijām bakalaura programmā “Vadīšana starptautiskos uzņēmumos”. Visi interesenti aicināti 24. novembrī apmeklēt RTU Rīgas Biznesa skolas atvērto durvju dienu, kur varēs uzzināt kā var pieteikties basketbola stipendijai un iegūt dubulto grādu universitātēs Amerikā vai Norvēģijā!

Vairāk informācija par pasākumu: https://www.facebook.com/events/163...

Bakalaura programmas pamatā ir Eiropas un ASV vadošo uzņēmējdarbības skolu – BI Norvēģijas Biznesa skolas (BI Norwegian Business School) un Bufalo universitātes (University at Buffalo) – studiju programmas. Studentiem tiek piedāvāta iespēja iegūt dubulto diplomu, izvēloties vienu no divām RBS sadarbības augstskolām. Tā ir unikāla pieredze iegūt starptautisku pieredzi un izcilu izglītību veiksmīgas karjeras veidošanai.

Uz pilnu studiju maksas atlaidi var kandidēt 12.klašu skolēni, kuri atbilst šādiem kritērijiem:

vismaz 5 gadu spēlētāja pieredze LJBL,

vidējā atzīme 7,0 (11. un 12.klasē),

aktīva iesaistīšanās LJBL rīkotajās aktivitātēs.

Iepazīstieties ar stipendijas piešķiršanas nolikumu – nepalaidiet garām svarīgus datumus!