Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:721, Did:0, useCase: 3

LBS viesojas “Panākumu universitātes” dalībnieki no Skrīveriem

LBS viesojas “Panākumu universitātes” dalībnieki no Skrīveriem
"Panākumu universitātes" dalībnieki Latvijas Basketbola savienībā.
Foto: basket.lv

Piektdien, 13.novembrī, Latvijas Basketbola savienībā viesojās Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 9.-11.klašu skolēni, kuri iesaistījušies jauniešu profesionālās pilnveides izglītības programmā “Panākumu Universitāte”. Ar Biznesa augstskolas “Turība” atbalstu jaunieši reizi mēnesī apmeklē spilgtu personību vadītās meistarklases, kā arī dažāda profila uzņēmumus un organizācijas.

Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, Latvijas basketbola līgu direktore Lāsma Zandere un LBS mārketinga nodaļas vadītāja Baiba Streiča jauniešus iepazīstināja ar LBS darba ikdienu un specifiku, kā arī spožākajiem mirkļiem Latvijas basketbola jaunāko laiku vēsturē.

Jaunie skrīverieši atzina, ka iesaistīties “Panākumu universitātes” darbā motivējis plašs iemeslu spektrs – iespēja paplašināt redzesloku un iegūt jaunu pieredzi, vērtīgs ieraksts CV un iespēju stundas skolā iemainīt pret interesantu ekskursiju uz galvaspilsētu. Noderīgas atziņas devusi arī vizīte Basketbola savienībā, kaut arī Skrīveros vēsturisko tradīciju dēļ populārāka esot cita bumbas spēle.

Latvijas Basketbola savienība ir atvērta sadarbībai ar visiem, kurus interesē lielas sporta organizācijas ikdienas rūpes un stratēģiskās attīstības vīzijas.