Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 3

LBL bez pārsteigumiem

Andris Liepa
Andris Liepa

Bez pārsteigumiem svētdien noslēgušās trīs Latvijas Basketbola līgas spēles, kurās visās uzvaru izcīnīja mājnieki.

Ventspilī laukuma saimnieki Ventspils Augstskolas basketbolisti pagarinājumā ar 79:74 pārspēja "Falco/Ķeizarmežu". Rīgas Hanzas vidusskolā "Kursa MRU", veiksmīgi izmantojot datora kļūmes radīto pārtraukumu, veica izšķirošo izrāvienu un ar 79:69 uzveica "Zemgali".

BK "Rīga'05" papildinājušais amerikāņu basketbolists ar Latvijas pasi Trojs Ostlers svētdien debitēja Latvijas Basketbola līgā, palīdzot ar 111:63 uzveikt "Baronu/Rīdzeni". Ostlers guva 14 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Spēļu protokoli
Kursa MRU - Zemgale 79:69
Rīga 05 - Barons/Rīdzene 111:63
Ventspils Augstskola - Falco/Ķeizarmežs 79:74
1 2 42 komentāri

     [+] [-]

, 2005-11-20 20:32, pirms 21 gada
nu jaa, riiga atkal grauj....

     [+] [-]

, 2005-11-20 20:32, pirms 21 gada
ja "Riga 05 labi spele lv cempionata!!!

     [+] [-]

, 2005-11-20 20:34, pirms 21 gada
Ostlers tiiri lietderiigi nospeeleejis - metis vairaak vai mazaak preciizi un 22 minuutees 12 bumbas savaacis. Bet LBL liimenis pat prieksh vinja izskataas ir par shvaku...

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:14, pirms 21 gada
LBL grauj bet eiropaa vinjus kaa mazus ezus grauj komandas no nebasketbola lielvalstiim!!! Sheit mees redzam LBL liimeni!! =[ zeeel

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:20, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis ArtyLive
LBL grauj bet eiropaa vinjus kaa mazus ezus grauj komandas no nebasketbola lielvalstiim!!! Sheit mees redzam LBL liimeni!! =[ zeeel


nu taa gan nav Islandes komandu vinji pirmajaa vinneeja. Un es domaaju ka vinji arii ir stipraaki. Vienkaarsi nenoskanjojaas+tiem baigi krita=30 punkti.

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:28, pirms 21 gada
arii fakts bet nu vinalga ar taadu rezultaatu kaa vinji zaudeeja islandee nu piedodiet atvainojiet!!!

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:30, pirms 21 gada
ES jau neko nesaku tas zaudeejums ir kaukas aarpraatiigs, tomeer tas nenoziimee citeeju : "eiropaa vinjus kaa mazus ezus grauj komandas no nebasketbola lielvalstiim"

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:38, pirms 21 gada
ja Riigai jaaspeelee pret LJBL komandaam, tad taadas grauj, bet ja jaaspeelee pret bik speeciigaakaam (ne speeciigaam) nu tad redzeejaam kas bija 4dien

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:42, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
ja Riigai jaaspeelee pret LJBL komandaam, tad taadas grauj, bet ja jaaspeelee pret bik speeciigaakaam (ne speeciigaam) nu tad redzeejaam kas bija 4dien


Un arii redzeejaam pirmo sho komandu machu

     [+] [-]

, 2005-11-20 21:48, pirms 21 gada
Nu labi biki paarspiileeju! =]

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:26, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
ja Riigai jaaspeelee pret LJBL komandaam, tad taadas grauj, bet ja jaaspeelee pret bik speeciigaakaam (ne speeciigaam) nu tad redzeejaam kas bija 4dien


Un arii redzeejaam pirmo sho komandu machu



Ko noziimee - redzeejaam pirmo sho komandu machu ???
Tu pilniigi sajucis esi? Gribi teikt, ka BK Riigai 05 ar vinjas ambiicijaam ir normaali zaudeet 2x somiem un piedziivot sagraavi Islandee? Shis "talantiigais" klubs, kopaa ar tevi var iet bojaa!

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:32, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Yo

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
ja Riigai jaaspeelee pret LJBL komandaam, tad taadas grauj, bet ja jaaspeelee pret bik speeciigaakaam (ne speeciigaam) nu tad redzeejaam kas bija 4dien


Un arii redzeejaam pirmo sho komandu machu



Ko noziimee - redzeejaam pirmo sho komandu machu ???
Tu pilniigi sajucis esi? Gribi teikt, ka BK Riigai 05 ar vinjas ambiicijaam ir normaali zaudeet 2x somiem un piedziivot sagraavi Islandee? Shis "talantiigais" klubs, kopaa ar tevi var iet bojaa!


Kas tad ir? Kaadas ta vinjiiemir ambiicijas? Tikt aaraa no shitaas grupas bija kaukas nereaals tev liekas?
zaudeet somiem - nepaziistu nevienu somu speeleetaaju, taapat kaa vinji visticamaak nevienu muuseejo, bet gan jau ka budzets vinjiem taads pats kaa Riigai vien ir.

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:35, pirms 21 gada
njaa, un tgd teiksi ka islandieshiem kaa chempioniem noteikti budzhets ir 2x lielaaks, ja?

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:38, pirms 21 gada
Kaadas ambiicijas?
Klubs, kursh sevi naakamsezon grib redzeet LBL finaalaa un peec 2 sezonaam grib speeleet vadoshu lomu BBLaa.
Man ir pilniigi vienalga, kaadas bija BK Riigas izredzes. Bet nu nogruust islandieshiem ar 30 pt - tas ir kruta!
Smiekli naak! Kaarteejo reizi Dabljuu ir izmahineejis pikji un paliidzeejis savam deelam. Nozheelojama klaunu paraade, kura aizdomiigi liidzinaas FK Ventas projektam.
A ir leetticiigie, kuri tic shii kluba perspektiivai

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:38, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
njaa, un tgd teiksi ka islandieshiem kaa chempioniem noteikti budzhets ir 2x lielaaks, ja?


Kaa chempioniem? nezinu kaads vinjiem budzets gan jau aptuveni taads pats kaa Riigai. Tas ka Latvijaa daudz liekas, tas jau citaas valstiis ir [cenzēts]. Njemot veeraa to ka Islande ir daarga valsts...

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:39, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
njaa, un tgd teiksi ka islandieshiem kaa chempioniem noteikti budzhets ir 2x lielaaks, ja?


Kaa chempioniem? nezinu kaads vinjiem budzets gan jau aptuveni taads pats kaa Riigai. Tas ka Latvijaa daudz liekas, tas jau citaas valstiis ir [cenzēts]. Njemot veeraa to ka Islande ir daarga valsts...



Kaads ir tavs amats ieksh BK Riiga 05?
Otrs variants - tu esi totaali naivs cilvis.

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:41, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Yo

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
njaa, un tgd teiksi ka islandieshiem kaa chempioniem noteikti budzhets ir 2x lielaaks, ja?


Kaa chempioniem? nezinu kaads vinjiem budzets gan jau aptuveni taads pats kaa Riigai. Tas ka Latvijaa daudz liekas, tas jau citaas valstiis ir [cenzēts]. Njemot veeraa to ka Islande ir daarga valsts...



Kaads ir tavs amats ieksh BK Riiga 05?
Otrs variants - tu esi totaali naivs cilvis.


Amats - Vienkaarshi veerotaajs.
kaapeec naivs?

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:44, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Yo

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
njaa, un tgd teiksi ka islandieshiem kaa chempioniem noteikti budzhets ir 2x lielaaks, ja?


Kaa chempioniem? nezinu kaads vinjiem budzets gan jau aptuveni taads pats kaa Riigai. Tas ka Latvijaa daudz liekas, tas jau citaas valstiis ir [cenzēts]. Njemot veeraa to ka Islande ir daarga valsts...



Kaads ir tavs amats ieksh BK Riiga 05?
Otrs variants - tu esi totaali naivs cilvis.


Amats - Vienkaarshi veerotaajs.
kaapeec naivs?



Pagaidi kaadu briitinju un pats visu sapratiisi.

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:46, pirms 21 gada
tev ir labas domas tb esi gudrs . tev prasa kaads somiem budzhets. atbildi - gan jau taads pats kaa riigai. prasa kaads islandieshiem (pat ne prasa, pats atbildi) - gan jau taads pats kaa riigai.
kaada starpiiba ka islande ir daarga valsts? vieniigais ko tas vareetu ietekmeet, mok ja ir lielaaki nodoklji, bet ja valsts ir daargaaka tas nenoziimee ka vienaada liimenja speeleetaajam uzreiz maksaas daargaak (neskaitiisim riigu kura visiem maksaa daargaak un jauc tirgu aaraa)

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:48, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
tev ir labas domas tb esi gudrs . tev prasa kaads somiem budzhets. atbildi - gan jau taads pats kaa riigai. prasa kaads islandieshiem (pat ne prasa, pats atbildi) - gan jau taads pats kaa riigai.
kaada starpiiba ka islande ir daarga valsts? vieniigais ko tas vareetu ietekmeet, mok ja ir lielaaki nodoklji, bet ja valsts ir daargaaka tas nenoziimee ka vienaada liimenja speeleetaajam uzreiz maksaas daargaak (neskaitiisim riigu kura visiem maksaa daargaak un jauc tirgu aaraa)


1.Neesu trulu statistikas datu zubriitaajs mani tie neinteresee.
2. Islande daargaaka valsts -> Sponsoram vieglaak izdot kaut vai 1000LS(piemeeram) nekaa Latvijaa.

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:53, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
tev ir labas domas tb esi gudrs . tev prasa kaads somiem budzhets. atbildi - gan jau taads pats kaa riigai. prasa kaads islandieshiem (pat ne prasa, pats atbildi) - gan jau taads pats kaa riigai.
kaada starpiiba ka islande ir daarga valsts? vieniigais ko tas vareetu ietekmeet, mok ja ir lielaaki nodoklji, bet ja valsts ir daargaaka tas nenoziimee ka vienaada liimenja speeleetaajam uzreiz maksaas daargaak (neskaitiisim riigu kura visiem maksaa daargaak un jauc tirgu aaraa)


1.Neesu trulu statistikas datu zubriitaajs mani tie neinteresee.
2. Islande daargaaka valsts -> Sponsoram vieglaak izdot kaut vai 1000LS(piemeeram) nekaa Latvijaa.



Ja sponsoram ir vieglaak iedot lielaaku pikji, tad arii speeleetaajiem nav probleemu sanjemt lielaaku algu, ne?

     [+] [-]

, 2005-11-20 22:57, pirms 21 gada
Teoreetiski jaa, bet praktiski nee, jeb tu esi dzirdeejis, ka piemeeram, kaads braucot speeleet uz Krieviju saak sanjemt mazaaku algu, jo luuk - te viss ir leetaaks?

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:03, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis neznez
Teoreetiski jaa, bet praktiski nee, jeb tu esi dzirdeejis, ka piemeeram, kaads braucot speeleet uz Krieviju saak sanjemt mazaaku algu, jo luuk - te viss ir leetaaks?



Diskusija beigusies. Nav jeega ar tevi runaat, jo tavs domugaajiens ir stipri jokains.

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:06, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Yo

Citāts:

Pirmais publicējis neznez
Teoreetiski jaa, bet praktiski nee, jeb tu esi dzirdeejis, ka piemeeram, kaads braucot speeleet uz Krieviju saak sanjemt mazaaku algu, jo luuk - te viss ir leetaaks?



Diskusija beigusies. Nav jeega ar tevi runaat, jo tavs domugaajiens ir stipri jokains.


tu jau izdomaaji to superideju ka katraa valstii speeleetaaji vareetu maksaat dazhaadaak. END.

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:07, pirms 21 gada
vai vai vai

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:14, pirms 21 gada
/me gar zemi DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:14, pirms 21 gada
p.s. stulbaa izsaukumziime plakaaataa. nosmeereeja man rokas

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:15, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Yo
Kaadas ambiicijas?
Klubs, kursh sevi naakamsezon grib redzeet LBL finaalaa un peec 2 sezonaam grib speeleet vadoshu lomu BBLaa.
Man ir pilniigi vienalga, kaadas bija BK Riigas izredzes. Bet nu nogruust islandieshiem ar 30 pt - tas ir kruta!
Smiekli naak! Kaarteejo reizi Dabljuu ir izmahineejis pikji un paliidzeejis savam deelam. Nozheelojama klaunu paraade, kura aizdomiigi liidzinaas FK Ventas projektam.
A ir leetticiigie, kuri tic shii kluba perspektiivai


Atradu tev shitadu citatu :
1. par to "naakamsezon grib redzeet LBL finaalaa un peec 2 sezonaam grib speeleet vadoshu lomu BBLaa" Kaapeec ta savelk visaadus valterus un bilapsus? Lai savaaktu sponsorus, jau tagad var pateikt ka naakamgad budzets buus lielaaks tochna. Vai vinju velmes piepildiisies, jaatziist es arii shaubos, vismaz par ro BBL.
2. Šeenhofs tiak BK Riigaa tikai pateicoties teevam - protams, tas jau jebkuram skaidrs, atklaaji baigo patiesiibu.
3. Ja taada komanda kaa BK Riiga speelee LBL , tad jau arii nevar gaidiit dizho progresu, kad naakamgad buus BBL( par to es neshaubos tomeer, jo Liepaaja izskataas shausmiigi), tad jau varees pa iistam saakt veerteet kaadas ir komandas perspektiivas.

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:18, pirms 21 gada
Dabljuu ir VV nevis Sheenhofs.

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:20, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Yo
Dabljuu ir VV nevis Sheenhofs.


Piedo domaaju ka tu uztaisiiji to - A.Š.fanu_klubs.

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:23, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis neznez

Citāts:

Pirmais publicējis Yo
Dabljuu ir VV nevis Sheenhofs.


Piedo domaaju ka tu uztaisiiji to - A.Š.fanu_klubs.


to taisīja fanu klubs,nevis kautkāds Yo

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:24, pirms 21 gada
D
fanu klubaa iestaashanaas nauda ir?

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:27, pirms 21 gada

Citāts:

Pirmais publicējis Indrikis
D
fanu klubaa iestaashanaas nauda ir?



maksas nav,jo mūs vieno kopeja ideja-A.Š.
projekts ir realizācijas stadijā-īstie A.Š. atbalstītāji var gaidīt jaunumus

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:36, pirms 21 gada
Nedzheks GRAUJ!!!

www.lbl.lv/protocol/57

Lieliska speele - metis garaam visu un no visurienes. Bravo! Taa turpinaat!

     [+] [-]

, 2005-11-20 23:39, pirms 21 gada
Lielisks 3pt. % arii shajaa speelee.

www.lbl.lv/protocol/47

Nedzheks valda!
1 2 42 komentāri