Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Rūsiņam pieci tvērieni, "Flames" piekāpjas "Ole Miss"

Juris Miņins
Juris Miņins

Rūsiņam pieci tvērieni, "Flames" piekāpjas "Ole Miss"
Ralfs Rūsiņš (Nr.99), Foto:libertyflames.edu

Latvijas amerikāņu futbolista Ralfa Rūsiņa pārstāvētā Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) komanda Libertī "Flames" vakardien ar 14:27 piekāpās Misispi universitātes "Ole Miss" vienībai, piedzīvojot savu trešo zaudējumu šosezon.

Vakar vakarā Ralfa Rūsiņa pārstāvētā Libertī "Flames" amerikāņu futbola komanda aizvadīja savu nu jau kārtējo maču NCAA turnīrā, tiekoties ar Misisipi universitātes "Ole Miss Rebels" vienību. Jāsaka, ka "Ole Miss" arī ir šīssezonas nopietnākie "Flames" pretinieki, jo uz spēles aaizvadīšanas brīdi komanda ir ierindota AP reitinga 16. vietā.

Spēles gaita arī parādīja, ka "Rebels" konkrētajā vakarā ir spēcīgāki, jo pirmo puslaiku noslēdza ar 24:0 un, lai arī otrajā zaudēja ar 3:14, taču kopumā apturēja Libertī komandu un tās saspēles vadītāju Malīku Vilisi (173 jardi, 3 pārtvertas piespēles). Spēle beidzās ar 27:14 par labu "Ole Miss" un tā "Flames" vienībai bija trešā neveiksme desmit aizvadītajos mačos.

Ralfs Rūsiņš šajā cīņā izcēlās ar pieciem tvērieniem, kas viņam šosezon kopumā ir devis 29 tvērienus.

Libertī "Flames" šajā regulārajā sezonā ir palikušas tikai divas spēles – pret Luiziānas "Ragin’ Cajuns" un pret Vestpointas militārās akadēmijas komandu.

Tāpat "Flames", kuri jau pirms divām nedēļām sev nodrošināja vismaz neitrālu uzvaru un zaudējumu bilanci (pirms nedēļas – uzvarošu), ir pieejami izvēlei dalībai kādā no kausu spēlēm.

Jāpiebilst arī, ka šajā nedēļā kļuva skaidrs, ka no 2023. gada sezonas "Flames", kas šobrīd FBS apakšdivīzijā spēlē bez piesaistes kādai no konferencēm, pievienosies "C-USA" konferencei.

Izmantotie resuris:
https://www.espn.com/