Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:215, Did:0, useCase: 1
http://turniri.lv/domeskauss2013

Jūrmalas domes/Piebalgas alus kauss 2013

Šodien kausus izcīnīja arī bērnu komandas, pavisam bērnu turnīrā piedalījās 3 komandas - KGR, Kauguri un Jūrmala. Tikai par nieka 1 punktu labāki izrādījās Kauguru komanda, otrie KGR, trešie Jūrmala.A grupā uzvaru izcīnīja ATLAS, nezaudējot nevienā spēlē (2 uzvaras un 2 neizšķirti), otrie PFD Kreiss, kuriem gan vienāds punktu skaits ar FREE, taču pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē, vieta pusfinālā!B grupāpārliecinoši uzvarēja FK Zep (3 uzvaras un 1 neizšķirts), otrie arī pārliecinoši Stolichnaya, kuri parūpējās par lielķo pārsteigumu. Jāsaka gan, ka brīnumus rādīja viņu vārtsargs Andrejs Pusevs, nereti izvelkot "neņemamas" bumbas.Abi pusfināli noslēdzās ar pārliecinošām favorītu uzvarām, ATLAS ar 3:0 pārspēja Stolichnaya, FK Zep ar 5:1 sagrāva PFD Kreiss.Spēlē par 3.vietu Stolichnaya vairs spēku nepietika un tika zaudēts PFD Kreiss ar 1:4... Savukārt fināls izvērtās trillera cienīgs. Par pārsteigumu visiem, vairāk un bīstamāk uzbruka FK Zep. Vairākas reizes teicami spēlēja Atlas vārtsargs, vēl pāris reizes vārtu stabs glāba...Pamatlaiks un pagarinājums noslēdzās bez vārtu guvumiem un bija jāizpilda pēcspēles soda sitieni līdz kādas komandas pirmajai klūdai. Pirmie sita Atlas un pāri vārtiem. FK Zep bija iespēja iegūt kausu, taču Kočerigins arī pārsita pāri vārtiem! Sekoja nākamais Atlas sitiens un atkal netrāpa! Šķiet, nu jau viss un Zep uzvara ir rokā, bet tā nedomā Atlas vārtsargs, kurš izvelk pretinieku sitienu!Trešajā sitienu sērijā ar precīzu sitienu atzīmējas Atlas un nu jau FK Zep ir obligāti jāiesit, ko gan neizdodas izdarīt...atkal Atlas vārtsargs Kļušins paveic brīnumu!!!Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausu izcīna BFS ATLAS!!!Turnīra simboliskā izlase:Emīls Muižnieks (RTU)Nikolajs Kočerigins (FK Zep)Maksims Seņs (BFS ATLAS)Artjoms Garšnieks (PFD Kreiss)Andrejs Pusevs (Stolichnaya)Speciālā balva finālspēles varonim - Aleksandram Kļušinam!
5

Jēkabpils čempionāts futzālē 2012

Ar pamatīgu aktivitāti sācies Jēkabpils atklātais čempionāts minifutbolā, kurā bez pašmāju komandām jau tradicionāli piedalās viesi no Pļaviņām, Klintaines, Viesītes, Salas un Līvāniem. 10 komandas aizvadīs aizraujošas spēles, kuras centīšos Jums nedaudz pasniegt video formātā amatieru kvalitātē! Šajā video varat vērot Ošukalns vs Jubergs. Ar rezultātu 3-1 pārāki izrādījās Jubergs futbolisti.
1

Sportacentrs.com kauss: Ulbroka- Just 4 Fun

Sportacentrs.com kausa izcīņā minifutbolā turpinās izslēgšanas spēles. Piedāvājam videoapskatu no ceturtdaļfināla spēles starp komandām Just 4 Fun un Ulbroka. Just 4 Fun pēdējās minūtēs izlīdzina rezultātu, bet papildlaikā uzvaras vārtus gūst spēles favorīti- Ulbrokas spēlētāji un iekļūst pusfinālā.Video: studija"1. Roka"
1

Sportacentrs.com kauss: Just 4 Fun- Vitamax

Sācies Sportacentrs.com kausa minifutbolā izslēgšanas spēļu posms. Piedāvājam videoapskatu no astotdaļfināla spēles starp komandām Just 4 Fun un Vitamax. Negaidīti pārliecinošu uzvaru 6:1 izcīnīja Just 4 Fun.Pēc spēles futbolisti dalās iespaidos par spēles laikā izmantotajiem "adidas F50 adizero" futbola apaviem.
1

Sportacentrs.com kauss: FK Pārdaugava - ERG Auto

Sācies Sportacentrs.com kausa minifutbolā izslēgšanas spēļu posms. Piedāvājam videoapskatu no pirmās astotdaļfināla spēles starp komandām Pārdaugava un ERG Auto. Bīstamiem momentiem bagātā spēlē uzvarētāju izšķīra diezgan kuriozi gūtie vienīgie vārti un uzvaru ar 1:0 izcīnīja FK Pārdaugava.Pēc spēles futbolisti dalās iespaidos par spēles laikā izmantotajiem "adidas F50 adizero" futbola apaviem.
7

Sportacentrs.com kauss: Akela kļūdījās- Fraternitas Lettica

Noslēdzies Sportacentrs.com vasaras kausa izcīņas futbolā pirmais posms. Piedāvājam jums apskatu no apļa turnīra pēdējās kārtas spēles, kurā ''Akela kļūdījās'' ar 5:2 vārtu momentiem bagātā spēlē uzvarēja "Fraternitas Lettica" komandu. Jau nākamnedēļ sāksies turnīra izšķirošās, play-off spēles.
5

Sportacentrs.com kauss: PMK Baloži - JFP

Turpinās Sportacentrs.com vasaras kausa izcīņa futbolā. Piedāvājam jums apskatu no apļa turnīra pēdējās kārtas spēles, kurā ''JPMK Baloži'' cīnījās neizšķirti 3:3 ar JFP futbolistiem.
6

Sportacentrs.com kauss: Just 4 Fun- Akela Kļūdījās

Sākusies Sportacentrs.com kvasaras kausa izcīņa futbolā. Piedāvājam jums apskatu no 1. kārtas spēles, kurā ''Just 4 Fun'' ar rezultātu 4:1 svinēja uzvaru pār "Akela Kļūdījās" futbolistiem.
5

Sportacentrs.com kauss: Ulbroka- SK Kustība

Sākusies Sportacentrs.com vasaras kausa izcīņa futbolā. Piedāvājam jums apskatu no 1. kārtas spēles, kurā ''Ulbroka'' ar rezultātu 4:1 svinēja uzvaru pār "SK Kustība" futbolistiem.
15

Sportacentrs.com kauss: Pārdaugava- A Priedes

Sākusies Sportacentrs.com kvasaras kausa izcīņa futbolā.Piedāvājam jums apskatu no 1. kārtas spēles, kur pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:1 svinēja FK Pārdaugava futbolisti pār A-Priedes futbolistiem
9

Havi-Rimi - RTU 7:3

Piedāvājam jums apskatu no Sportacentrs.com kausa izcīņas futbolā 3. kārtas spēles, kur pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:3 svinēja Havi - Rimi futbolisti (zilajās formās) pār RTU (dzeltenajos apmetņos)
1

Prāta Vētras puiši viesos pie eSports.lv Mītava Open kārtējai izlozei

Sestdien Rīgā, Energoautomātikas stadionā notiks kārtējais atlases posms Mītava Open 2009 kausa izcīņā futbolā, kas būs pēdējais pirms finālspēlēm Skonto stadionā, ko tiešraidē translēs eSports.lv. Renārs Kaupers un Māris Mihelsons viesojās eSports.lv birojā, lai jautrā gaisotnē veiktu tradicionālo komandu izlozi.

eSports.lv kauss futbolā, Ledgrauži : Darba Rezerves 0:4

Piedāvājam video apskatu no eSports.lv kausa minifutbolā. Ledgrauži : Darba Rezerves 0:4