Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:288, Did:0, useCase: 0

Interesanti dueļi basketbola laukumos

Andrejs Siliņš

Interesanti dueļi basketbola laukumos
Foto: Jānis Priedītis

Svētdien, 24. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas ļoti interesantas cīņas Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Kopumā tiks aizvadītas divas spēles. Pulksten 16:00 "VIA-S Modular Houses" mērosies spēkiem ar "Red Sun Buffet" basketbolistiem, bet uzreiz pēc tam pulksten 17:30 laukumā dosies iepriekšējā gada finālisti - "Liepājas Papīrs" un "Ģeodēzists".

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas tikai divas spēles, taču abas cīņas solās būt gana interesantas. Svētdienas pirmajā mačā pulksten 16:00 laukumā dosies "VIA-S Modular Houses" un "Red Sun Buffet" komandas. Bufetes basketbolistu rēķinā ir viena uzvara pār “Liepājas Universitātes” komandu, bet "VIA-S Modular Houses" kontā ir viens panākums pret “Fēnikss” vienību un viena neveiksme pašreizējiem čempioniem “Ģeodēzists”.

Dienas otrajā spēlē spēkiem mērosies iepriekšējā gada finālisti - "Liepājas Papīrs" un "Ģeodēzists". Pēdējā abu komandu tikšanās reizē iepriekšējā gada finālā pārāki bija “Ģeodēzists” basketbolisti, līdz ar to motivācija “Papīrs” komandai revanšēties par šo neveiksmi netrūkst.

Abās spēlēs, skatoties pēc spēku samēriem, laukumā izies potenciāli spēcīgākās čempionāta komandas, līdz ar to cīņas solās būt ļoti spraigas. Norises vieta paliek nemainīga – Olimpiskā centra sporta zāle Nr. 1 un ieeja skatītājiem būs bezmaksas.

Trešā spēļu kārta (24.novembris):

16:00 "VIA-S Modular Houses" - "Red Sun Buffet"
17:30 "Liepājas Papīrs" - "Ģeodēzists".

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs