Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 3

"Dinamo" vienīgos vārtus iemet aizsargs, devītais zaudējums desmit spēlēs

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Dinamo" vienīgos vārtus iemet aizsargs, devītais zaudējums desmit spēlēs
Patriks Mulens no vārtu priekšas atklāj rezultātu
Foto: Kazaņas "Ak Bars"

Devīto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs piedzīvojis Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas pēc Patrika Mulena realizētā vairākuma izvirzījās vadībā, tomēr viesos ar 1:2 piekāpās Kazaņas "Ak Bars" un mājup dodas ar tukšām rokām.

Spēles teksta tiešraide

Izturējuši pirmo pretinieku spiedienu un pirmo mazākumu, Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" hokejisti pamazām pārņēma iniciatīvu, divas reizes piespiežot arī sāncenšus pārkāpt noteikumus. Pirmo mazākumu Kazaņas "Ak Bars" izturēja, lai gan tā pēdējās sekundēs lieliska iespēja radās pirms divām dienām vārtus guvušajam Miķelim Rēdliham, kurš pēc Tima Sestito metiena tika pie atlēkušās ripas, tomēr nespēja to raidīt tukšajos pretinieku vārtos.

Tomēr otrajā vairākumā bija nepieciešamas tikai 27 sekundes – Rīgas "Dinamo" izvirzījās vadībā ar 1:0. Ripu pretinieku zonā ieveda Džastins Šags, kurš pēc pauzes otrā malā pamanīja Patriku Mulenu. Amerikāņu aizsarga pirmais un otrais metiens nebija veiksmīgs, taču viņš tika atalgots par neatlaidību, iebakstot pirmos vārtus Kontinentālajā hokeja līgā un tiekot pie pirmā punkta kopš 6. septembra.

Ja pirmajā trešdaļā liels pārsvars piederēja rīdziniekiem, kuri pretiniekus nomētāja (15 pret četriem), tad otrajās 20 minūtēs vienības apmainījās lomām, un Rīgas "Dinamo" ar to netika galā. 24. minūtē izlīdzinājumu panāca Mihails Varnakovs, kurš ielauzās zonā, atdeva piespēli, saņēma ripu atpakaļ, kad bija atbrīvojies no Mulena un Vitālija Pavlova, un ar metienu no neērtā satvēriena panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Pēc četrām ar pusi minūtēm Kazaņas "Ak Bars" izvirzījās vadībā ar 2:1. Andrejs Čibisovs neskatoties raidīja ripu uz rīdzinieku vārtu priekšu, kur Jēkabs Rēdlihs bija bezspēcīgs Andreja Popova priekšā. Laukuma saimnieki neapstājās un turpināja vērpt uzbrukuma kamolus, labus momentus izveidojot arī Aleksandram Svitovam un Džastinam Azevedu, kamēr Rīgas "Dinamo" cienīgu pretestību izrādīja tikai trešdaļas beigās, kad tika pie diviem vairākumiem pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" pēc pārtraukuma pamodās tikai septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad no kreisās malas virs vārtsarga pleca trāpīja Sestito, taču Kazaņas "Ak Bars" izglāba pārliktnis. Divas minūtes pirms noslēguma mājinieki palika mazākumā. Rīdzinieki uzbruka no distances, bet Gunta Galviņa un Laura Dārziņa centieni panākumiem nevainagojās.

Pēdējā iespēja bija Sestito, tomēr amerikāņu centra uzbrucējs piecas sekundes pirms beigām nespēja iebakstīt ripu sāncenšu vārtos. Tādējādi Rīgas "Dinamo" piedzīvoja devīto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs, no trīs spēļu izbraukuma mājup dodoties ar diviem gūtiem vārtiem.

Nākamais mačs pirmdien, kad Rīgā viesosies Mārtiņš Karsums un Maskavas "Dynamo".

Rīgas "Dinamo" sastāvs:

Jakubs Sedlāčeks (Jānis Kalniņš); Patriks Mulens – Aleksandrs Jerofejevs, Guntis Galviņš – Ralfs Freibergs, Jēkabs Rēdlihs – Ēriks Ševčenko, Kristaps Zīle – Uvis Balinskis; Džastins Šags – Tims Sestito – Koltons Gilīss, Lauris Dārziņš – Pjotrs Ščastļivijs – Miķelis Rēdlihs, Nikolajs Jeļisejevs – Gints Meija – Miks Indrašis, Kaspars Saulietis – Vitālijs Pavlovs – Gunārs Skvorcovs.

Kazaņas "Ak Bars" – Rīgas "Dinamo" 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Vārti: 15:28 Mulens (Gilīss, vair.) 0:1, 23:25 Varnakovs (Malihins) 1:1, 28:04 Popovs (Musins, Čibisovs) 2:1
Soda minūtes: 10:6
Metieni: 24:32
Vārtsargi: Emīls Garipovs – Jakubs Sedlāčeks

Rīgas "Dinamo" sezonas sākums

DatumsSpēleRezultātsVārtu guvēji
23. augustsviesos pret "Sochi"1:3Gilīss
25. augustsviesos pret "Torpedo"0:2
27. augustsviesos pret "Spartak"3:4Galviņš; Šags; M. Rēdlihs
6. septembrisviesos pret "Salavat Yulaev"3:2 PMGalviņš; Gilīss
8. septembrisviesos pret "Metallurg Mg"1:2M. Rēdlihs
11. septembrisviesos pret "Traktor"0:3
13. septembrismājās pret "Jokerit"1:3Dārziņš
15. septembrisviesos pret Mi. "Dinamo"1:2 PDārziņš
17. septembrismājās pret "Sibir"3:4Galviņš; Galviņš; Sestito
19. septembrismājās pret "Metallurg Nk"5:1Jeļisejevs; Dārziņš; Skvorcovs; Ščastļivijs; Sestito
21. septembrismājās pret "Avangard"1:2Gilīss
25. septembrisviesos pret "Lada"0:4
28. septembrisviesos pret "Neftekhimik"1:3M. Rēdlihs
30. septembrisviesos pret "Ak Bars"1:2Mulens
3. oktobrismājās pret Ma. "Dynamo"
1 2 3 4 5 6 7 8 260 komentāri

  +4 [+] [-]

, 2016-09-30 21:12, pirms 10 gadiem
Tomer,akal nedaudz pietruka

 +11 [+] [-]

, 2016-09-30 21:13, pirms 10 gadiem
nožēlojama komanda

  +1 [+] [-]

, 2016-09-30 21:13, pirms 10 gadiem
vienīgais,kas turēja ģinamku virs ūdens ir ak bars noraidijumi,savādāk paveicās,ka tikai 2:1!

  +2 [+] [-]

, 2016-09-30 21:14, pirms 10 gadiem
Jautājums tiem, kuri skatījās spēli - cik veiksmīgi laukumā darbojās Ševčenko un Balinskis?

  +1 [+] [-]

, 2016-09-30 21:15, pirms 10 gadiem
Ko tu impotentiem padarīsi...

     [+] [-]

, 2016-09-30 21:15, pirms 10 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Jautājums tiem, kuri skatījās spēli - cik veiksmīgi laukumā darbojās Ševčenko un Balinskis?
tādi arī spēlēja?

  -3 [+] [-]

, 2016-09-30 21:15, pirms 10 gadiem
........ kāds spēlē Battlefield 4? .....

  -1 [+] [-]

, 2016-09-30 21:15, pirms 10 gadiem
cowboys11 rakstīja: vienīgais,kas turēja ģinamku virs ūdens ir ak bars noraidijumi,savādāk paveicās,ka tikai 2:1!
paveicās akBars ka pretī lohi

  -4 [+] [-]

, 2016-09-30 21:16, pirms 10 gadiem
Smagi...vīri cīnās kā lauvas, bet viss pa tukšo.

     [+] [-]

, 2016-09-30 21:16, pirms 10 gadiem
komanda iespēlējās, nekas traks nav noticis.

  +2 [+] [-]

, 2016-09-30 21:16, pirms 10 gadiem
Kauns Kauns un Kauns
Sejej atkapies nedari sev Kaunu
Dinamo R pat knun Jun netiek lidzi

  -2 [+] [-]

, 2016-09-30 21:17, pirms 10 gadiem
KO man teikt Sējējam jāatsakās no Galvenā trenera amata, Ščastļivijs lēns, ai ko teikt visa komanda nekāda!

     [+] [-]

, 2016-09-30 21:19, pirms 10 gadiem
konkrēti šajā spēlē nebijām galvu sliktāki,bet...kā vienmēr un atkal kāds bija pārāks.
nea...savickisa kungam,ne tikai nāksies stidentiem arēnā alēnu piedāvāt par 50 cetiem.nāksies,BEIDZOT,arī sākt piedāvāt alu,nevis to aldara drazu,ko tur tirgo patlaban...

  -3 [+] [-]

, 2016-09-30 21:20, pirms 10 gadiem
Vai tiešām kāds cerēja ka invalīdi varētu uzvarēt?viss ir tā kā tam jābūt..un Dinamo ir savā vietā..

  +1 [+] [-]

, 2016-09-30 21:20, pirms 10 gadiem
sējējs neatkāpsies nekad....
ko vinš pēc tam darīs....?
kombuļu dinamo trenēs...?
ak tā...par arsargu superneto vienīgi...

     [+] [-]

, 2016-09-30 21:20, pirms 10 gadiem
Sējēj kauns!

  +4 [+] [-]

, 2016-09-30 21:20, pirms 10 gadiem
it kā cīnās, bet galvas traucē iemest pat tiem kas var
4 maiņa vieni individuālisti

  +4 [+] [-]

, 2016-09-30 21:21, pirms 10 gadiem
Nu ko tad līdz 1dienas zāģim! Lai jau laicīgi sāk dalīt biļetes skolniekiem, uzņēmumiem un donoriem!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2016-09-30 21:22, pirms 10 gadiem
Sāniņš rakstīja: Nu ko tad līdz 1dienas zāģim! Lai jau laicīgi sāk dalīt biļetes skolniekiem, uzņēmumiem un donoriem!
Neesi visas samazgas veel izleejis???

  +6 [+] [-]

, 2016-09-30 21:22, pirms 10 gadiem
funs ar permanbucu bezspēcīgā izmisumā - it kā būtu kaut kas pozitīvs jāiespamo, bet pat šiem vairs rokas neceļās...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2016-09-30 21:23, pirms 10 gadiem
Prieks par maz ielaistajiem vaartiem. Stabila aizsardziiba un uzbrukums

  +5 [+] [-]

, 2016-09-30 21:23, pirms 10 gadiem
Galvenais jautājums. Cik daudz līdzjūtēju arēnā spēs savākt Karsums?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2016-09-30 21:23, pirms 10 gadiem
uz solinu paskatoties,liekas ka viniem viss vienalga....Cik Sejejs tuvs radinieks Savickim...???

  +2 [+] [-]

, 2016-09-30 21:24, pirms 10 gadiem
gaisma2 rakstīja: Prieks par maz ielaistajiem vaartiem. Stabila aizsardziiba un uzbrukums
un arī stabili pēdējie!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2016-09-30 21:25, pirms 10 gadiem
Priecē Savicka optimisms!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +18 [+] [-]

, 2016-09-30 21:29, pirms 10 gadiem
Sāniņš rakstīja: Nu ko tad līdz 1dienas zāģim! Lai jau laicīgi sāk dalīt biļetes skolniekiem, uzņēmumiem un donoriem!
nu jau sāk izskatīties, ka pat bezmaksas biļešu saņēmēji varētu ignorēt bezmaksas spēles, tā vietā atrodot kādu jēdzīgāku nodarbi, savickim būs Latvijas Gāzes darbinieki ar autobusu piespiedu kārtā jāved uz arēnu un jādala bezmaksas alus, jo pretējā gadījumā Arēnā būs novērojama līdzīga situācija kā Pekinā Kuņ Ļjun mājas spēlēs bēgot no apkaunojuma, kaut kādas spēles tiks izspēlētas Tallinā, Piņķos un uz kāda no Ciblas novada dīķa, taču ilgi tā nevarēs bēguļot - vienā brīdī nāksies atgriezties Rīgā un konstatēt, ka RD spēles skatās tikai Arēnas apsargi un Savickis ar Ulamni savā VIP ložā
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
1 2 3 4 5 6 7 8 260 komentāri