Kontinentālā hokeja līgas (KHL) disciplinārlietu komiteja šodien izskatīja epizodi, kurā Novosibirskas "Sibir" vārtsargs Aleksandrs Salāks pēc izšķirošo vārtu zaudēšanas uzbruka mača tiesnesim, par ko vakar tika noteikts sods: 5+20 minūtes (tiesneša apvainošana un nesportiska uzvedība). Šodien disciplinārlietu komiteja nolēma atstāt minēto sodu bez izmaiņām un noteikt papildsodu - diskvalifikācija uz 5 spēlēm.
Salāks iesita tiesnesim ar nūju [
video].
Video: KHL
Tvnet par šo tēmu raksts jau pirms 2 ar pusi stundām tapis.
Bespalovs arī nav ne ar ko sliktāks, pietiekami labs līmenis viņam.
Kustīgs , praktiski ripas priekšā neatsit kā to dara Salāks.
Nedalīsim ādu kamēr lācis vēl mežā.