Rīgas "Dinamo" noliedz ziņas par Tretjaka aiziešanu no komandas
Krievu vārtsargs Maksims Tretjaks joprojām ir ar Rīgas „Dinamo” komandu un trenējas kopā ar to, aģentūrai LETA pavēstīja kluba preses sekretārs Jānis Stepītis, noliedzot portāla Sportacentrs.com un ziņu aģentūras LETA saņemtās ziņas, ka Tretjaks varētu pievienoties citai KHL vienībai "Sibir".
22 gadus vecais vārtsargs Maksims Tretjaks ir „Dinamo” trešais vārtsargs aiz Kristera Gudļevska un Timura Biļalova. Tretjaks piedalījās vienā KHL spēlē, oktobra sākumā uz maiņu dodoties laukumā pret „Sibir”, un toreiz atvairīja 12 no 14 pretinieku metienu.
Tieši „Sibir” tika piesaukta kā Tretjaka iespējamā nākamā komanda, taču Rīgas kluba preses sekretārs Jānis Stepītis aģentūrai LETA šīs ziņas noliedza, uzsverot, ka Tretjakam joprojām ir līgums ar "Dinamo" un viņš turpina treniņus kopā ar to, piedaloties arī šodienas treniņā.
„Sibir” komandā šosezon nav izteikta pamatvārtsarga, bet spēles laiku dala kanādietis Denijs Teilors (2.74 ielaisti vārti un 91.4% atvairītu metienu) un Aleksejs Krasikovs (vidēji ielaisti 3.42 vārti un atvairīti 89.3% metienu). „Sibir” ar tikai 12 punktiem ieņem pēdējo vietu līgā.
Krievijas leģendārā vārtsarga un pašreizējā hokeja federācijas prezidenta Vladislava Tretjaka mazdēls Maksims iepriekš pārstāvējis „Admiral” un CSKA komandas, kopumā piedaloties sešās KHL spēlēs, pārsvarā spēlējot Krievijas VHL un MHL, kamēr Rīgas „Dinamo” sastāvā viņš citu komandu rindās nav spēlējis un ir bez spēļu prakses.
+8 [+] [-]
+8 [+] [-]
+3 [+] [-]
izbijušā krievu līgas kluba TRTD izbijušā- nepabijušā vārtsarga slavenā T. mazdēla masku!
+3 [+] [-]
Vienalga viņus salīdzinās ar vecāko paaudzi. Ja rezultāts nebūs aptuveni tāds pats, tad sāksies nenormāls psiholoģiskais spiediens un reti kuram sanāk to izturēt. Precīzāk, uz sitienu nenāk prātā neviens izcila sportista bērns, kurš varēja izveidot labu karjeru.
Cita lieta, kad, piemēram, tēvs ir laba līmeņa sportists, spēlē profesionāli, taču nav pirmā lieluma zvaigzne. Tur gan gadās, ka bērni pārspēj vecākus.
+2 [+] [-]
+4 [+] [-]
+5 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
+7 [+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
-2 [+] [-]
Serģi - zemas kopējās konkurences sporta veids (nē, man nav nekas pret motokrosu ar blakusvāģiem, taču tā nu tas ir). Turklāt, Serģis-vecākais, tā nu sanāca, nemaz nebrauca tur, kur brauca viņa dēls, tāpēc es to sauktu par otro gadījumu.
Ovečkini - neviens no Aleksandra vecākiem nenodarbojās ar hokeju.
Hali, jā, viņi ir vieni no retajiem, kam sanāca.
Par to kā es to iedomājos - ļoti vienkārši, ir jāspēj objektīvi novērtēt savas spējas. Nejau visu laiku Maksis bija labākais un tagad viņam sāk neiet. Viņš visu laiku bija vidēja līmeņa vārtsargs, kurš pat uz U20 čempionātu tika ņemts kā "blatņiks" un nemaz nespēlēja.
Tieši tas ir tas laiks, lai saprastu ka, varbūt, nevajag?
+2 [+] [-]
+4 [+] [-]
-1 [+] [-]
Ja mēs paņemsim tikai Tretjaka laika PSRS izlasi.
Harlamova dēls - tika vilkts visādās komandās, taču viņš pat Krievijas augstākajā līgā nespēja nostiprināties, ZAmerikā pa minoriem mīcījās.
Mihailova dēls - spēlēja labāk, nekā Harlamovs-jaunākais, taču nebija pirmo lomu spēlētājs nekad.
Pasaules sportā tāpat ir ļoti daudz piemēru - sākot no Džordana dēliem ASV, Valteriem Latvijā utt.
To neveiksmīgo piemēru tiešām ir vairāk nekā veiksmīgo. Un tiešām pasaules līmeņa zvaigžņu bērni vai mazbērni atkārtot savu senču panākumus faktiski nekad nav varējuši. Trejaks-vecākais, protams, bija pasaules hokeja superzvaigzne.
-3 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
Runāsim godīgi - viņš sasniedza labi ja pusi no tā, ko viņš varēja sasniegt, nemaz neņemot vērā tēva faktoru.
+3 [+] [-]
''Medaļas[paslēpt]
Pasaules čempionāts
Bronza Pekina 2015 Septiņcīņa
Eiropas čempionāts
Sudrabs Helsinki 2012 Septiņcīņa
Vasaras Universiāde
Zelts Kazaņa 2013 Septiņcīņa
Pasaules jauniešu čempionāts
Sudrabs Bresanona 2009 Septiņcīņa
Eiropas junioru čempionāts
Bronza Tallina 2011 Septiņcīņa''
Vel var piemitināt, ka viņas mātei aizvien vel pieder Latvijas rekordi. Domāju, ka tikai idiots nolieks, ka Laura Ikauniece-Admidiņa nav pasaules līmeņa zvaigzne savā vieglatlētikas disciplīnā!
Un, kas attiecas uz viņas māti, tad rekordi un tas, ka bijusi PSRS izlases sastāvā Pasaules čempī un ir medaļa no Eiropas kausa (EČ?) stafetes liecina tikai to, ka savā laikā arī bijusi savā vieglatlētikas disciplīnā viena no pasaulē vadošajām sportistēm (ok, viņas disciplīnā tomēr arī lielāka konkurence).
+2 [+] [-]
[+] [-]
+5 [+] [-]
Tā ka var teikt, ka gan tēvs, gan dēls aizvadījuši/aizvada veiksmīgas karjeras (tēvs ir labs treneris, varbūt dēls arī ies viņa pēdās?).
+5 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]