Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Pasaules kauss distanču slēpošanā atgriezīsies Krievijā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Pasaules kauss distanču slēpošanā atgriezīsies Krievijā
Foto:Vladimirs Ogņevs.

Rītdien Tjumeņā sāksies Krievijas čempionāts distanču slēpošanā, bet šobrīd ir kļuvis zināms, ka šajā Krievijas pilsētā nākamās sezonas beigās norisināsies arī pasaules kausa posms. Tādējādi pēc sešu gadu pārtraukuma augstākā līmeņa distanču slēpošanas sacensības atgriezīsies vienā no vadošajām valstīm šajā sporta veidā.

Pēdējo reizi Krievijā pasaules kausa posms distanču slēpošanā norisinājās 2015.gada janvāra beigās, kas pasaules labākie slēpotāji, izņemot zviedrus un vairākus Norvēģijas pirmās izlases pārstāvjus, sacentās intervāla starta distancē un sprintā Ribinskā. Šobrīd ir apstiprināts, ka nākamās sezonas noslēdzošais posms notiks Tjumeņā, kur rītdien sāksies Krievijas čempionāts ar skatītāju klātbūtni. Starp citu, Tjumeņā jau šajā gadā bija pieteikusies uz pasaules kausa posma uzņemšanu.

Šobrīd distances vēl nav zināmas, bet sacensības ir paredzētas trīs dienas no 18.-20.martam. Krievijas puse ir paudusi, ka Tjumeņas sporta kompleksā „Sibīrijas pērle”, kur notiks sacensības, ir viss sagatavots, lai šāda līmeņa sacensības varētu notikt. Vienīgā lieta, pie kā jāpiestrādā, ir pēdējā nobrauciena pirms finiša taisnes koriģēšana, jo tas esot pārāk garš.