Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Auziņa un Vīgants uzvar Latvijas čempionātā sprintā brīvajā stilā

Ints Megnis
Ints Megnis

Auziņa un Vīgants uzvar Latvijas čempionātā sprintā brīvajā stilā
Kitija Auziņa. Foto: infoski.lv

Kitija Auziņa un Raimo Vīgants sestdien Siguldā uzvarēja Latvijas čempionāta posmā distanču slēpošanā, kur sportisti sacentās sprinta sacensībās brīvajā stilā.

Dāmām 1,3 kilometru distancē brīvajā stilā sacensības sāka vien sešas slēpotājas, kvalifikācijā uzvaru svinot Ingai Paškovskai, kura bija par 0,1 sekundi ātrāka nekā Auziņa. Tas slēpotājām deva attiecīgi 211,20 un 211,26 FIS kategorijas punktus. Pēc tam notika fināls, kurā Auziņa tomēr apsteidza Paškovsku, bet trešo vietu guva baltkrieviete Aļiona Lazerka.

Tikmēr vīriem 12 sportistu vidū jau kvalifikācijā labākais bija Vīgants (183,19 FIS punkti), par vairāk nekā piecām sekundēm apsteidzot Ilvaru Bisenieku. Pēc tam Vīgants uzvarēja arī finālā, aiz sevis atstājot baltkrievu Iharu Cvetau un Bisenieku.

Svētdien "Fischer" slēpošanas centrā Siguldā ieplānotas sacensības klasiskajā stilā ar intervāla startu, dāmām veicot piecus kilometrus, bet vīriem slēpjot desmit kilometru distanci.