Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Vinogradovam 48.vieta ziemeļu divcīņas Pasaules kausa sacensībās

Rolands Eliņš

Vinogradovam 48.vieta ziemeļu divcīņas Pasaules kausa sacensībās
Markuss Vinogradovs. Publicitātes foto

LETA. Latvijas sportists Markuss Vinogradovs svētdien Otepē ieņēma 48.vietu Pasaules kausa posmā ziemeļu divcīņā.

Vispirms tramplīnlēkšanā ar slēpēm viņš lēca 82,0 metru tālumā un tika pie 91,0 punkta, kas bija 46.rezultāts 50 startējušo sportistu konkurencē. Vislabāko rezultātu sasniedza norvēģis Jārls Mangnuss Rībers, kurš desmit kilometru slēpojumu sāka ar vairāk nekā 40 sekunžu pārsvaru.

Vinogradovam bija trīs minūšu un 57 sekunžu deficīts, bet slēpošanas disciplīnā viņš trasē devās vilnī, kas sacensības sāka trīsarpus minūtes aiz Rībera.

Starp 6,2 un 7,5 kilometru atzīmēm Vinogradovs tika apdzīts par apli. Latvijas sportists tika klasificēts 48.pozīcijā.

Savu piekto uzvaru sezonas sestajās sacensībās izcīnīja iepriekšējo trīs sezonu Lielā kristāla globusa ieguvējs Rībers, kurš finišēja 23 minūtēs un 33,2 sekundēs. Vēl uz goda pjedestāla kāpa divi vācieši Fabiāns Rīsle un Juliāns Šmids, kuri zaudēja attiecīgi 33,5 un 33,7 sekundes.

Sestdienas sacensībās, kurās sportisti vējaino laikapstākļu dēļ vispirms slēpoja un pēc tam lēca no tramplīna, Vinogradovs ierindojās 47.vietā.

19 gadus vecajam Vinogradovam šī bija debija Pasaules kausā. Viņš piedalījies divos pasaules čempionātos, šogad ieņemot 50.vietu.

Vinogradovs pretendē kļūt par pirmo Latvijas pārstāvi olimpisko spēļu ziemeļu divcīņas sacensībās kopš 1936.gada

Izmantotie resursi:
LETA