Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Latvijas bobsleja izlase uz Šveici devusies bez Mikņa, Sanktmoricas treniņos daudz kritienu

Agris Suveizda

Latvijas bobsleja izlase uz Šveici devusies bez Mikņa, Sanktmoricas treniņos daudz kritienu
Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Šonedēļ skeletonisti un bobslejisti aizvadīs Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensības Šveices dabīgajā ledus trasē Sanktmoricā, kas katru gadu tiek uzbūvēta no jauna. Šogad trase prasījusi bobsleja pilotu īpašu uzmanību pēdējā virāžā, kurā otrdien, pirmajā treniņu dienā krita 12 ekipāžas, tostarp arī Latvijas četrinieks, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Latvijas komandas treneris Sandis Prūsis federācijas mājaslapā apstiprināja, ka otrdienas treniņā kritienu piedzīvoja Emīla Cipuļa četrinieku ekipāža. "Bobslejā jau zilumi un sasitumi neskaitās pie traumām. Šobrīd visiem veselība ļauj turpināt treniņus," vakardienas kritienu komentēja Prūsis, kā arī neslēpa pārsteigumu par lielo kritienu skaitu. "Neatceros nevienu reizi, kad vienā treniņbraucienā būtu bijuši tik daudz kritienu. Šī trase tomēr ir rokudarbs, un tā katru reizi var nedaudz atšķirties."

Latvijas komanda uz Šveici devusies bez stūmēja Matīsa Mikņa, kurš decembra vidū guva kājas ikra traumu. Lai arī gadumijā Siguldā notikušajā treniņnometnē Miknis piedalījās, treneri izlēma sportistam ļaut sadziedēt guvušo traumu, lai Miknis varētu palīdzēt komandai gada svarīgākajās sacensībās - pasaules čempionātā, kas februāra izskaņa notiks Vācijas trasē Vinterbergā. Komandai pievienojies stūmējs Edgars Nemme, kurš pēc vasarā gūtās traumas gatavs atgriezties sacensībās.

Decembra beigās Siguldas trasē tika testētas vairākas bobsleja divnieku kamanas. Pēc veiktiem uzlabojumiem labu ātrumu trasē uzrādīja BTC bobs, ar kuru Oskars Ķibermanis startēja Pekinas olimpiskajās spēlēs. Vai šīs kamanas uzrādīs labus rezultātus arī citās trasēs, redzēsim jau šajā nedēļas nogalē - sacensībās ar to piedalīsies Cipulis.

Iespējamie sastāvi

Divnieki
Emīls Cipulis / Dāvis Spriņģis
Jēkabs Kalenda / Edgars Ungurs

Četrinieki
Emīls Cipulis / Dāvis Spriņģis / Lauris Kaufmanis / Krists Lindenblats
Jēkabs Kalenda / Edgars Ungurs / Dāvis Kaufmanis / Mairis Kļava

Sestdien 14.00 notiks divnieku sacensības, bet četrinieki - svētdien 14.00. Tiešraide kanālā "Go3 Sport Open". Skeletonā un bobslejā sievietēm joprojām bez Latvijas sportistiem.

Izmantotie resursi:
https://www.bobslejs.lv/raksts/sank...

  -1 [+] [-]

, 2024-01-10 15:44, pirms 5 mēnešiem
cik četrinieku ekipāžas piedalīsies? 10 ?

     [+] [-]

, 2024-01-10 18:39, pirms 5 mēnešiem
Un kur tas Melbārža 2nieku Wallner kamanas?Sen nopārdotas?