Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Latvijas junioru izlase PČ ceturto dienu noslēdz ar vēl vienu zaudējumu

Linda Mangale
Linda Mangale

Latvijas junioru izlase PČ ceturto dienu noslēdz ar vēl vienu zaudējumu
No kreisās: Veronika Apse, Rēzija Ieviņa, Ērika Patrīcija Bitmete
Foto: WCF/Cheyenne Boone

Šodien, 18.maijā Latvijas meiteņu izlase pasaules čempionātā kērlingā junioriem A divīzijā Jenšēpingā, Zviedrijā dienas otrajā mačā spēlēja pret Skotiju. Pretinieču iekrāto pārsvaru spēles sākumā tā arī neizdevās likvidēt, piekāpjoties arī otrajā šīs dienas spēlē ar 5:7.

Spēle tiek uzsākta ar diviem nonullētiem endiem, bet agresīvas trešā enda beigas no abu komandu puses Skotijai ar pēdējo metienu atnes trīs punktus. Ceturtajā endā bija iespēja trīs punktus atspēlēt, tomēr enda beigas labāk nospēlēja skotietes, piespiežot paņemt tikai punktu (1:3). Savukārt piektajā endā norisinājās ļoti agresīva spēle ar daudz akmeņiem mājas centrā. Pateicoties lieliskam metienam enda beigu daļā, mūsu izlasei izdevās atdot pretiniecēm ne vairāk kā punktu, ejot lielajā pārtraukumā 1:4 iedzinējos.

Sestā enda beigās nācās izpildīt sarežģītu metienu, lai izsistu pretinieču akmeni aiz sarga. Tas izdevās, tomēr nesanāca saglabāt mesto akmeni, lai izlīdzinātu rezultātu. Toties paņemti divi punktu un samazināta starpība līdz -1 (3:4). Ar lielisku astotā enda Latvijas izlases pēdējo metienu izdevās izglābties no daudzu punktu zaudējuma, pretiniecēm paņemot tikai divus (6:3). Pateicoties Skotijas skipa garām aizmestajam “take out” metienam mums izdodas atkal pietuvoties rezultātā līdz -1 (5:6), ejot 10.endā. Diemžēl mēģinājums nozagt punktu, lai vismaz panāktu ekstra endu, beidzās nesekmīgi, spēlei noslēdzoties ar 5:7 zaudējumu.

Abās konkurencēs tiks aizvadītas viena apļa spēles. Pēc pamatturnīra katrā no tām četras labākās iekļūs pusfinālā, kur sacentīsies 1. ar 4. un 2. ar 3.vietu. Pusfināla uzvarētāji katrā konkurencē noskaidros 2022.gada čempionus. Puišu konkurencē fināls norisināsies 22.maijā plkst. 10:00 pēc Latvijas laika, bet meiteņu konkurences fināls notiks tās pašas dienas plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.

Sešas mūsu izlašu spēles bez komentāriem varēs vērot PKF tiešraižu platformā Recast “The Curling Channel” kanālā, par šīm spēlēm maksājot mazāk kā par tiešraides spēlēm ar komentāriem.

Latvijas junioru meiteņu izlases sastāvs: Evelīna Barone (skips), Rēzija Ieviņa, Veronika Apse, Ērika Patrīcija Bitmete, Letīcija Ieviņa, trenere Iveta Staša-Šaršūne, treneres asistente Ieva Krusta.

Latvijas junioru meiteņu izlases spēļu grafiks un rezultāti (pēc Latvijas laika):

10:6 – ASV
10:3 – Japāna
12:8 – Kanāda
9:7 – Dānija
2:8 – Koreja
5:7 – Skotija
/19.05./ 15:00 – Zviedrija
/20.05./ 10:00 – Norvēģija (TIEŠRAIDE bez komentāriem)
/20.05./ 20:00 – Šveice (TIEŠRAIDE bez komentāriem)

Kopvērtējums meiteņu konkurencē:

1. Norvēģija 6-5-1
1. ASV 6-5-1
3. Latvija 6-4-2
3. Japāna 6-4-2
5. Šveice 6-3-3
5. Zviedrija 6-3-3
7. Kanāda 6-2-4
7. Koreja 6-2-4
7. Skotija 6-2-4
10. Dānija 6-0-6

Latvijas meiteņu izlase pasaules čempionātā startē ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas atbalstu.

Online rezultāti: https://worldcurling.org/events/wjc...
Tiešraižu grafiks: https://worldcurling.org/2022/05/wj...
Tiešraides: https://the.recast.app/user/5pYk0