Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 3
Autors: Ivars Bācis

Nacionālās līgas pusfināla pirmajās spēlēs "Augšdaugava" un "Piejūra"/MSĢ zaudējušas Lietuvas komandām

Nacionālās līgas pusfināla pirmajās spēlēs "Augšdaugava" un "Piejūra"/MSĢ zaudējušas Lietuvas komandām
Foto - VK "Piejūra"/MSĢ

Nacionālās līgas pusfināla pirmajās spēlēs Latvijas komandas "Augšdaugava" un "Piejūra"/MSĢ piedzīvojušas zaudējumus Lietuvas komandām. "Piejūra"/MSĢ līdzvērtīgā spēlē viesos zaudēja Gargždu “Amber Volley” volejbolistiem, bet "Augšdaugava" bez ierunām kapitulēja Šauļu “Elga-Grafaite-S-Sportas” komandai.

Pirmā seta galotnē "Piejūra"/MSĢ, esot iedzinējos ar 21:23, spēja gūt trīs punktus pēc kārtas un panāca setbumbu - 24:23. Arī vēlāk Latvijas komanda ieguva vēl trīs setbumbas, taču arī tās nerealizēja un piekāpās 27:29. Otrajā setā laukuma saimnieki izšķirošo panākumu iekrāja seta vidū, kad ar četriem punktiem pēc kārtas panāca sešu punktu pārsvaru - 19:13.

Trešajā setā ilgtoši dažu punktu pārsvars bija VK “Piejūra”/MSĢ komandai, esot priekšā ar 12:10, 16:13, 18:15, taču tad lietuvieši guva trīs punktus pēc kārtas un drīz pēc tam pabeidza setu 25:21 un arī spēli 3:0 (29:27, 25:20, 25:21).

Pusfināla sērijas otrā spēle paredzēta jau rit, 12.aprīlī, Sējas pamatskolas sporta centrā. Ja VK “Piejūra”/MSĢ komandai izdosies revanšēties, svētdien “Amber Volley” laukumā notiks izšķirošā trešā spēle.

Otrajā Nacionālās līgas pusfinālā Šauļu “Elga-Grafaite-S-Sportas” komanda pirmajā spēlē trijos setos (25:13, 25:11, 25:12) pieveica “Augšdaugavas” volejbolistus.