Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Nedēļas nogalē Ogrē notiks Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā junioriem un jauniešiem

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Nedēļas nogalē Ogrē notiks Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā junioriem un jauniešiem
Foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Šajā nedēļas nogalē, 31. jūlijā un 1.augsutā, Ogrē notiks Baltijas komandu čempionāts junioriem (U20) un jauniešiem (U18), mūsu vieglatlētiem sacenšoties ar igauņiem un lietuviešiem.

Šo otrdien U16 grupas pārstāvji sacentās Baltijas komandu čempionātā Viļņā, kur mūsu jaunie vieglatlēti ieguva otro vietu, piekāpjoties Igaunijai. Šajā nedēļas nogalē mūsu kaimiņu vecākās grupas jaunieši un juniori brauks pie mums, lai noskaidrotu labākos triju Baltijas valstu pārstāvju vidū. Katrai grupai – gan U18 puišiem un meitenēm, gan arī U20 junioriem un juniorēm – ir paredzētas 17 individuālās disciplīnas un divas stafetes.

Mūsu komandā būs Eiropas junioru čempionāta bronzas medaļas ieguvēja trīssoļlēkšanā Darja Sopova, kā arī vēl daži citi normatīvus izpildījuši un Eiropas junioru čempionātā startējušie. Savukārt mūsu kaimiņu sastāvā neredzēsim Eiropas junioru čempionu diska mešanā, Olimpiskā čempiona Virgiliusa Aleknas dēlu Mikolasu, kā arī igauņu rindās nebūs trīssoļlēkšanā bronzu izcīnījušā Viktora Morozova.