Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Kenijā Štrobinders sezonu sāk ar 77m, beļģim iespaidīgs personīgais un valsts rekords

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Kenijā Štrobinders sezonu sāk ar 77m, beļģim iespaidīgs personīgais un valsts rekords
Timotijs Hermans pamatīgi uzlabojis savu personīgo rekordu. Foto: Sila Kiplagat, World Athletics.

Olimpietis un pasaules čempionātu dalībnieks šķēpmešnā Rolands Štrobinders pagājušajā nedēļas nogalē Kenijā notikušajās sacensībās sezonu iesāka ar raidījumu pāri 77m.

Sestdien Kenijas galvaspilsētā Nairobi notika prestižas World Athletics rīkotas sacensības – “Kip Keino Classic”, kurās šķēpa mešanā savu pirmo startu šosezon aizvadīja Rolands Štrobinders. Pašreizējais valsts čempions labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 77,21 m tālu, kas viņam deva sesto vietu un arī dalītu 59. vietu sezonas labāko rezultātu sarakstā.

Ar jaunu lielisku un negaidītu Beļģijas rekordu – 87,35 m - uzvarēja Timotijs Hermans, kura iepriekšējais rekords (uzstādīts pirms četriem gadiem) bija 80,48m, tādējādi veicot iespaidīgu uzlabojumu. Beļģis, kurš sezonas labāko rezultātu listē nonācis trešajā vietā, par 1,32m atpaliekot no līdera Nēraja Čopras (Indija), neslēpa, ka mērķē uz uzvaru pasaules čempionātā.

Vēl divi dalībnieki pārsniedza 80m robežu. Viens no tiem bija divkārtējais pasaules čempions no Grenādas Andersons Pīters -(85,72m) un pagājušā gada uzvarētājs šajās sacensībās Ihabs Abdelrahmans no Ēģiptes (81,04m). Savukārt mājinieku cerība - olimpiskais vicečempions un pasaules čempions Juliuss Jego tikai par trim centimetriem apsteidza Štrobinderu un ieņēma piekto vietu.

     [+] [-]

, 2023-05-15 10:41, pirms 4 nedēļām
Beļģis, kā saka, trāpījā šķēpā? Lai gan pēc bravūrīgās runas izklausās, ka šādus rezultātus turpmāk ir gatavs uzrādīt regulāri.

     [+] [-]

, 2023-05-15 12:12, pirms 4 nedēļām
Lai beļģis pamēģina regulāri tā mest un pāc tam runā. Čakšam arī bija sezonas, kad viņš kaut kādās sacensībās aizmeta 86m, bet svarīgākajos startos čušs vien sanāca.

     [+] [-]

, 2023-05-15 13:15, pirms 4 nedēļām
Pagaidīsim nākošos mačus... Šobrīd nekas neliecina, ka beļģis varētu tā mest regulāri, arī Kenijā viņam tas bija vienīgais metiens pāri 80 m.

     [+] [-]

, 2023-05-15 13:56, pirms 4 nedēļām
Bildēi izskatās, kā paraolimpietis