Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:597, Did:0, useCase: 3

Cipulis: ''Pēc šāda zaudējuma ir tukšuma sajūta''

Jānis Matulis
Jānis Matulis

Cipulis: ''Pēc šāda zaudējuma ir tukšuma sajūta''
Mārtiņš Cipulis
Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Interneta portālos lasu, ka Mārtiņam Cipulim gan laikam nemaz sirds neesot. Kādas muļķības! Cēsniekiem sirds varbūt uzreiz nav uz paplātes un priecāties par saviem panākumiem arī protam.

Ko tam mazajam Cipam darīt, kad soģi neieskaitīja viņa vārtus? Lauzt nūju pret ledu? Vai iedot tiesnesim pa šņukuru? Tad visticamāk nebūtu arī 1:2, kad Cipulis no pāris metriem ierāva ripu Vokuona vārtos, it kā visu dzīvi to vien būtu darījis, kā guvis vārtus šādā manierē.

- Mārtiņ, es tevi preses sekretārei pieteicu jau pēc neieskaitītā gola - jutu, ka tu vienalga iemetīsi.
- Paldies par uzticēšanos.

- Vai tev ir jāmet divreiz, lai ripa beidzot iespurktu vārtos?
- Nē, nē. Lai iemestu vienu ripu, pa vārtiem ir jāmet vismaz desmit reizes. Ja man šodien ļautu mest divdesmit reižu, gan jau es iemestu arī otru ripu.

- Kāda ir sajūta pēc šādas labas, bet ne līdz galam veiksmīgas spēles?
- Īstenībā nekāda. Ir tāds kā tukšums... Izdevās aizķerties aiz rezultāta, varējām normāli uzspēlēt, beigās jau mums bija pārsvars. Sākumā bija uzdevums nenoraidīties, bet kā noraidījums, tā uzreiz ielaidām golu. Pēc tik stipru komandu kā Čehija atspēlēties ir grūti, bet izdevās. Spēles beigās iniciatīva jau bija mums.

- Un, ja papildlaika pirmajā uzbrukumā ripa ieripotu Vokuona vārtos, mikszonā tagad ar nokārtām galvām stāvētu čehi...
- Nevar teikt, ka nepaveicās arī mums - pāris reizes ripa aizgāja pa līniju. Tāds ir hokejs. Ja iemestu mēs, viss būtu bijis baigi forši.

- Vai ir vismaz prieks, ka nospēlējāt normālu spēli?
- Protams. Nebūs kauns braukt mājās. Bet, ja būtu uzvarējuši, būtu daudz labāk.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +13 [+] [-]

, 2010-02-25 01:26, pirms 12 gadiem
Cipa taupa golus play off-iem!!!

  +4 [+] [-]

, 2010-02-25 01:29, pirms 12 gadiem
Malacis, Cipa, neskumsti! Tu izdarīji ļoti daudz! Bet par komandu - jā, dažubrīd paveicās (neielaidām), dažubrīd nepaveicās (neiemetām). Grūti spriest, kam vairāk veicās. Ja tās trūka - gan veiksme savu parādu atdos! Varbūt Rīgas Dinamo vai Latvijas izlasē PČ! Viss būs labi!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2010-02-25 01:35, pirms 12 gadiem
Kas šitais par delīrija rakstu? Lauzt nūju, sist tiesnesi dēļ neieskaitīta gola un vai tas gols patiešām bija vai nē- izskatās autoru nemaz pārak neinteresē.

  -4 [+] [-]

, 2010-02-25 01:39, pirms 12 gadiem
Mani tikai mulsina:
Lai iemestu vienu ripu, pa vārtiem ir jāmet vismaz desmit reizes. Ja man šodien ļautu mest divdesmit reižu, gan jau es iemestu arī otru ripu.
Ko tad nemet tās 20 reizes, bet bieži mēģina kombinēties līdz zaudētai ripai?

Bet nu citādi, cerams, ka beidzot Cipulim tēmeklis pieregulēts, un Dinamo pēdējās spēlēs vēl kādus golus iešaus.

  +2 [+] [-]

, 2010-02-25 08:42, pirms 12 gadiem
Kas tā par jocīgu bildi .

  +2 [+] [-]

, 2010-02-25 10:33, pirms 12 gadiem
Luix rakstīja: Bet nu citādi, cerams, ka beidzot Cipulim tēmeklis pieregulēts, un Dinamo pēdējās spēlēs vēl kādus golus iešaus.
īstenībā, man ir čujs, ka viņam visu laiku tas tēmeklis ir noregulēts, vienkārši viņš pie znaroka jūtas labāk un atraisītāk. Iespējams viņam ir līdzīgi kā Sotniekam, par kuru Znaroks teica, ka viņsam ir jāļauj spēlēt, nevis jāspiež uz nerviem.

  +3 [+] [-]

, 2010-02-25 11:39, pirms 12 gadiem
smilchs2 rakstīja: īstenībā, man ir čujs, ka viņam visu laiku tas tēmeklis ir noregulēts, vienkārši viņš pie znaroka jūtas labāk un atraisītāk. Iespējams viņam ir līdzīgi kā Sotniekam, par kuru Znaroks teica, ka viņsam ir jāļauj spēlēt, nevis jāspiež uz nerviem.
Piekriitu! Paveerojiet pashi - ir vairaaki izlases speeleetaaji, kas RD rindaas ir nekaadi vai viduveeji, bet kaa tiek izlasee speeleet, taa raada labu sniegumu! Salidzinaajumaa - socha, Cipulis, Krishjaanis RD rindaas nu taa viduveeji, bet izlasee labi speelee.. un savukaart, piemeeram, Njizivijs, Lavins, Galvins RD reizeem pat spridzina, bet izlasee atkal nekas spiidoshss.. toties Mikjelis ar Lariju gan RD, gan izlasee kapaa ka prieks skatiities
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-02-26 13:55, pirms 12 gadiem
Cipam vajadzēja , kā Znarokam 96. gadā pret Šveici,iestumt ripu ar visu Vokounu vārtos.