Seši labākie spēļu podkāsti visiem spēlētājiem
Video spēļu un esporta popularitāte pēdējos aizvadītajos gados piedzīvojusi nepieredzēti milzīgu izaugsmi, no nišas hobija kļūstot par starptautiska līmeņa fenomenu. Līdzīgi arī visā pasaulē ļoti pieprasīti kļuvuši podkāsti par visdažādākajām tēmām. Nerimstošais pieprasījums pēc aizvien jauna satura katru nedēļu arī nozīmē, ka var rasties neskaidrības - ko īsti skatīties vai klausīties par spēļu tēmu no tik prāva iknedēļas piedāvājumu klāsta?
1. “Giant Bombcast”
Labu laiku vēl pirms podkāsti caur mūzikas straumēšanas vietnēm kļuva tik populāri 2008. gadā savu darbību uzsāka video spēļu vietnes “Giant Bomb” podkāsts “Giant Bombcast”. Ar jaunu sēriju katras nedēļas trešdienā, to kopš 2022. gada vada Jans Očoa kopā ar Džefu Grabu, bet viesu lomā iejūtās citi spēļu tematikas medija darbinieki.
Šis podkāsts ir izslavēts ar to, ka tas vairāk atgādina spēļu entuziastu un ekspertu privātas sarunas, kuras tagad iespējams noklausīties arī citiem. Šo iknedēļas “sarunu” tēmu vidū spēļu industrijas jaunumi, vadītāju un viesu personiskā aktuālākā pieredze spēlējot video spēles, kā arī atbildes uz podkāsta klausītāju un skatītāju iesūtītajiem jautājumiem.
“Giant Bombcast” nereti aizvada speciālizlaidumus no nozares aktuālākajiem pasākumiem un arī mēdz to darīt tiešraidēs, katru tā sēriju noskatoties un noklausoties pat simtiem tūkstošiem interesentu.
2. “Axe of the Blood God”
Video spēļu žurnālisti un eksperti Kats Beilijs, Nadja Oksforda un Eriks Van Alēns šajā podkāstā apskata RPG, JRPG, MMORPG, “crash money game” un cita veida video spēles, kā arī gan ar tām saistītos aktuālākos jaunumus, gan to vēsturi. Bieži vien podkāstā tiek aizvadītas arī intervijas ar video spēļu industrijas profesionāļiem.
Arī “Axe of the Blood God” podkāsts iznāk katru nedēļu, jaunajām sērijām pie klausītājiem nonākot pirmdienās, bet podkāsta maksas abonenti pie tām tiek nedēļu ātrāk par citiem, piedevām - bez reklāmām.
Šis podkāsts izceļas ar to, ka vadītāju trijotne izmanto savu profesionālo pieredzi, lai sniegtu padziļinātu un analītisku skatu par video spēļu aktualitātēm. “Axe of the Blood God” arī ir īpašās sērijas saistībā ar nozarei būtiskiem notikumiem, kā arī viņi paši rīko pasākumus.
3. “Castle Super Beast”
Sekojot populārā YouTube kanāla “Super Best Friends Play”, kura tematika bija balstīta uz draugu domstarpībām spēlējot video spēles, beigām 2018. gadā, viens no diviem tā dibinātājiem, Patriks Boivins, kopā ar citu vēlāko šī kanāla hostu, Vūliju Madenu, izveidoja jaunu podkāstu - “Castle Super Beast”.
“Castle Super Beast” podkāsts izceļas ar savu humora pilno toni, abiem vadītājiem apspriežot video spēļu pasaules aktualitātes izklaidējošā formātā. Katra sērija, kuras iznāk katru otrdienu, sākas ar katra vadītāja paša aizvadītās nedēļas jaunumiem, kuri visbiežāk rezultējas uzjautrinošos stāstos par viņu personisko dzīvi.
Šis podkāsts arī turpināja “Super Best Friends Play” aizsākto kopienas sajūtu, bieži vien savas epizodes translējot tiešraidē platformās, kuras pieļauj skatītāju iesaisti podkāsta translācijā.
4. “The GamesIndustry.biz Podcast”
Pretēji augstāk aprakstītajam podkāstam, “The GamesIndustry.biz Podcast” saturs ir lietišķāks, vadītājiem Džeimsam Bačeloram un Kristam Dringam sniedzot klausītājiem ieskatu video spēļu industrijas ekonomiskajos un sociālpolitiskajos jautājumos.
Abi vadītāji izmanto savu ievērojamo ekonomikas žurnālistiskas pieredzi un video spēļu jomas zināšanas, lai analizētu industrijas jaunumus un tendences, kā arī prognozes par to iespaidu nākotnē. Interesanti, ka lai arī šis podkāsts iznāk katru nedēļu, tam atšķirībā no lielākās daļas nav regulāra diena, kurā klausītāji tiek pie jaunākās sērijas - tiesa, visbiežāk šī diena tomēr ir pirmdiena.
Par spīti “The GamesIndustry.biz Podcast” podkāsta padziļinātajam saturam, tas aizrauj ne tikai spēļu industrijas profesionāļus, bet arī parastus interesentus un fanus, kuri vēlas labāk saprast savu iecienīto jomu un tās aizkulises.
5. “Game Scoop!”
Šis ir viena no ietekmīgāko video spēļu nozares mediju IGN oficiālais podkāsts. Deimonda Hetfīlda vadītais “Game Scoop!” savās iknedēļas sērijās apskata plašu aktualitāšu spektru, tādejādi uzrunājot visa veida spēļu entuziastus.
Ar mērķi informēt klausītājus par iespējami dažādām video spēļu pasaules aktualitātēm un tendencēm, kā arī recenzijām un citiem jomas jaunumiem, šis podkāsts uzrunā ne tikai pieredzējušus spēlētājus, bet, pateicoties savam interesantajam formātam, arī industriju mazāk pārzinošus jaunpienācējus.
“Game Scoop!” arī regulāri uzklausa savu auditoriju ar sociālo tīklu palīdzibu, tostarp ņemot vērā klausītāju ieteikumus tēmām nākotnes podkāsta sērijām, kuras iznāk sestdienās, katru nedēļu.
6. “What’s Good Games”
2017. gadā dibinātais podkāsts var lepoties ar trīs vadītājām - Andriju Renē, Britniju Brombašeru un Kristīnu Steimeri. Pieredzējušās industrijas ekspertes “What’s Good Games” podkāsta sērijās sniedz daudzpusīgu skatījumu uz video spēļu aktualitātēm un tendencēm, arī veic to recenzijas un aizvada intervijas ar jomas viesiem.
Lai arī podkāsts izceļas ar profesionāla rakstura skatījumu, tas arī nezaudē savu sirsnīgo un humora bagāto garu, jo īpaši vērību vēršot arī “What’s Good Games” iekļaujošajai klausītāju kopienai, ar kuru vadītāju trijotne labprāt uztur kontaktus caur podkāsta sociālajiem tīkliem.
Tāpat kā visi pārējie šajā saraksta pieminētie video spēļu podkāsti, arī “”What’s Good Games” sērijas iznāk katru nedēļu, šajā gadījumā - piektdienās.
[+] [-]
❤️ izdrāž viņus 👉 https://bsgem24.ru/lovegirl17