Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:15, Did:0, useCase: 3

7 vispopulārākie sporta veidi, uz kuriem latvieši iecienījuši likt sporta likmes

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Neatkarīgi no tā, vai visu mūžu esat dzīvojis Latvijā, vai plānojat pārcelties uz turieni, vai vienkārši vēlaties uzzināt par dažādām valstīm un to paradumiem un vaļaspriekiem, Gan tiešsaistes, gan tradicionālajiem operatoriem ir nepieciešama licence darbībai valstī, tāpēc sekojiet tam līdzi. Mēs apskatīsim dažus no mīļākajiem sporta veidiem, kā arī pārbaudīsim, kam liekot derības būtu jāpievērš uzmanība izvēloties sporta grāmatu, lai saglabātu absolūtu drošību.

Uzticamas likmju vietnes atrašana

Iesācējiem, ja Jūs interesē sporta likmes, ir svarīgi atrast labāko iespējamo operatoru, kas nodrošinās visu Jūsu datu aizsardzību. Papildus viņu vietnes šifrēšanas un drošības izpētei Jūs vēlaties arī pārbaudīt vai tie ir licencēti. Gan tiešsaistes, gan tradicionālajiem operatoriem ir nepieciešama licence darbībai valstī, tāpēc tam būtu jāpievērš īpaša uzmanība.

Turklāt, meklējot labākās sporta totalizatoru vietnes Latvijā, Jūs vēlaties redzēt cik daudz dažādu sporta veidu un likmju tās piedāvā saviem lietotājiem. Nav jēgas pievienoties sporta grāmatai, kas nespēs apmierināt jūsu vajadzības. Svarīgi arī redzēt kuras banku apmaksas metodes tiek atbalstītas un cik ātri sagaidīsiet savus laimestus.

Hokejs

Ja iepriekš nezinājāt, Jums noteikti jāzina, ka Latvijas galvenais un nacionālais sporta veids ir hokejs. Hokejs kļuva diezgan populārs 1930. gadu sākumā, kā rezultātā tika izveidota Nacionālā komanda. Tika dibināti daudzi hokeja klubi un tika izveidotas arī sieviešu izlases. Tas nozīmē, ka ir tik daudz dažādu izvēļu, kad runa ir par vietējām spēlēm, lai gan Latvijas iedzīvotāji var derēt arī uz jebkuru no starptautiskajiem mačiem, kas viņus interesē. Sandis Ozoliņš un Artūrs Irbe ir tikai daži no lielākajiem vārdiem uz hokeja skatuves.

Basketbols

Vēl viens ļoti populārs sporta veids Latvijā ir basketbols. Faktiski Latvija bija viena no astoņām FIBA dibinātājām, kamēr atklāšanas turnīrā 1935. gadā uzvarēja Latvijas izlase. Ir tik daudz basketbola leģendu, kas nāk no Latvijas, piemēram, Dāvis un Dairis Bertāni, Anžejs Pasečņiks un Kristaps Porziņģis. Visi ir bukmeikeru favorīti. Turklāt ar tik daudzām dažādām likmēm, no kurām spēlētāji var izvēlēties, kad runa ir par basketbolu, ir viegli saprast, kāpēc šis sporta veids piesaista tik daudz skatītāju un derību slēdzēju.

Futbols

Lai gan futbols varētu nebūt visskatītākais sporta veids Latvijā, tam joprojām ir sena pagātne. Sporta veids bija vispopulārākais pirmajā neatkarības periodā, no 1918. līdz 1940. gadam. Turklāt tas ir pirmais sporta veids, kas balstīts uz līdzdalību. Papildus vietējām līgām un sacensībām Latvijas iedzīvotāji bauda arī dažādas starptautiskas spēles, kā arī starptautiskās līgas, kā Anglijas Premjerlīga, Sērija A, La Liga un daudzas citas. Ir arī sieviešu līgas un nacionālā futbola izlases. Pateicoties milzīgajai likmju daudzveidībai, kas aptver visu, sākot no gala iznākuma līdz rezultatīvākajam spēlētājam, likmju licēji noteikti izklaidēsies.

Vieglatlētika

Vieglatlētika ir diezgan populāra arī Latvijā. Piemēram, šķēpa mešana ir viena no visvairāk ievērotjamākām disciplīnām. Padomju laikā Latvija bija pazīstama ar savām šķēpmetējām. Inese Jaunzeme bija pirmā latviete, kas izcīnīja zeltu 1956. gada Olimpiskajās spēlēs, Melburnā. Elvīra Ozoliņa izcīnīja zeltu arī 1960. gada Olimpiskajās spēlēs. Arī vīrieši šajā kategorijā gūst panākumus, jo Jānis Lūsis izcīnīja zeltu, sudrabu un bronzu, kā arī daudzus Eiropas čempionātus. Turklāt Staņislavs Olijars ir pazīstams ar 110m barjerskrējieniem, kamēr Jeļena Prokopčuka ir bijusī garo distanču skrējēja. Visi panākumi mudina vēl vairāk vietējos likmju licējus derēt uz šiem sporta veidiem.

Ziemas sporta veidi

Latvijas iedzīvotājus interesē arī ziemas sporta veidi. Viss, sākot no bobsleja līdz skeletona sacīkstēm. Piemēram, Martinam Dukuram ir divi olimpiskie sudrabi skeletonā, kamēr viņš uzvarējis arī daudzos Pasaules un Eiropas čempionātos. Turklāt 80. gados bobslejā dominēja Jānis Miņins un Sandis Prūsis, bet Oskars Melbārdis ir guvis panākumus pēdējos gados.

Teniss

Teniss ir sasniedzis arī jaunu popularitātes līmeni 21. gadsimtā, pateicoties Ernesta Gulbja rezultātiem. Latvija Deivisa kausā piedalās arī kopš 1993. gada. Ir dažādas likmes, ko sporta grāmatas piedāvā, veicot derības par tenisu, tāpēc ieinteresētie spēlētāji vienmēr meklē tenisa notikumus.

Riteņbraukšana

Riteņbraukšana ir vēl viens sporta veids, kas pēdējā laikā intriģē latviešus, īpaši BMX. Māris Štrombergs uzvarēja 2008. un 2010. gada UCI BMX Pasaules čempionātā, vienlaikus iegūstot zelta medaļu arī 2008. un 2012. gada Olimpiskajās spēlēs. Turklāt elites vīriešu šosejas riteņbraukšanā 2000. gada UCI pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā uzvarēja arī latvietis – Romāns Vainšteins.

Kāds ir Jūsu mīļākais sporta veids, uz kuru jums patīk derēt? Kāda veida derībām Jūs dodat priekšroku?