Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Tokija 2020, notikumu kalendārs, 26.07.2021 — 01.08.2021

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 26. jūlijs

Tokija 2020, pludmales volejbols Kravčenoka / Graudiņa — Klaesa / Sponsila 1-2 (13:21, 21:16, 11:15)

6 1 0 0

Tokija 2020, 3x3 basketbols Latvija — Serbija 16:22

8 0 0 0

Tokija 2020, pludmales volejbols Pļaviņš / Točs — Perušičs / Šveiners* 2:0 (0:0, 0:0)

3 0 0 0

Tokija 2020, peldēšana 200m brīvais stils, sievietes
Visi rezultāti...

Ieva Maļuka

 

2 0 0 0

Tokija 2020, 3x3 basketbols Latvija — ROC komanda 15:19

5 0 0 0

Otrdiena, 27. jūlijs

Tokija 2020, 3x3 basketbols Latvija — Nīderlande 22:18

5 0 0 0

Tokija 2020, peldēšana 200m br, vīrieši

Daniils Bobrovs

13:00

3 0 0 0

Tokija 2020, 3x3 basketbols 1/4 fināls Latvija — Japāna 16:20

1 0 0 0

Trešdiena, 28. jūlijs

Tokija 2020, pludmales volejbols Kravčenoka / Graudiņa — Patrisija / Rebeka 05:00

0 0 0 0

Tokija 2020, riteņbraukšana Individuālais brauciens

Toms Skujiņš

05:30

0 0 0 0

Tokija 2020, peldēšana 100 brīvais stils, sievietes

Ieva Maļuka

13:00

0 0 0 0

Ceturtdiena, 29. jūlijs

Tokija 2020, šaušana 25m pistole, lēnā

Agate Rašmane

03:00

0 0 0 0

Tokija 2020, BMX riteņbraukšana 1/4 fināli, sievietes

Vineta Pētersone

04:00

0 0 0 0

Tokija 2020, BMX riteņbraukšana 1/4 fināli, vīrieši

Helvijs Babris

04:00

1 0 0 0

Tokija 2020, džudo Līdz 100kg

Jevgeņijs Borodavko

05:00

2 0 0 0

Tokija 2020, pludmales volejbols Pļaviņš / Točs — Krasiļņikovs / Stojanovskis 11:00

0 0 0 0

Piektdiena, 30. jūlijs

Tokija 2020, šaušana 25m pistole, ātrā

Agate Rašmane

03:00

0 0 0 0

Tokija 2020, vieglatlētika 800m kvalifikācija sievietēm

Līga Velvere

03:00

0 0 0 0

Tokija 2020, BMX riteņbraukšana Fināli, vīrieši 04:00

1 0 0 0

Tokija 2020, BMX riteņbraukšana Fināli, sievietes 10:35

0 0 0 0

Sestdiena, 31. jūlijs

Tokija 2020, pludmales volejbols Kravčenoka / Graudiņa — Mahoka / Kadambi 04:00

0 0 0 0

Tokija 2020, svarcelšana Līdz 81kg A grupa

Ritvars Suharevs

05:50

0 0 0 0

Tokija 2020, pludmales volejbols Pļaviņš / Točs — Gaksiola / Ruvio 09:00

0 0 0 0

Tokija 2020, svarcelšana Līdz 81kg B grupa

Ritvars Suharevs

09:50

0 0 0 0

Svētdiena, 1. augusts

Tokija 2020, vieglatlētika Vesera mešana, kvalifikācija sievietēm

Laura Igaune

03:10

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides