Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Tokijas spēļu atlēts ar tiesas spriedumu netiek ielaists olimpiskajā ciematā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Tokijas spēļu atlēts ar tiesas spriedumu netiek ielaists olimpiskajā ciematā
Alens Hadžičs. Foto: tapinto.net

ASV paukotājs Alens Hadžičs tiek apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos un šonedēļ zaudēja apelācijas lietā par iemitināšanos Tokijas olimpisko spēļu ciematā.

Pēc kvalificēšanās olimpiskajām spēlēm maijā trīs sievietes paziņoja, ka šis sportists viņām seksuāli uzmācies vairākās epizodēs 2013.-2015. gadā. Jūnija sākumā atlētu atstādināja no izlases, tomēr viņš noliedza visas apsūdzības. Jūnija beigās tiesa atcēla atstādināšanu no izlases, taču ASV paukošanas vadība uzlika attiecīgos ierobežojumus, kas ir daļa no "drošības plāna", piedaloties Tokijas olimpiskajās spēlēs.

ASV paukošanas izlases dalībniece un sieviešu tiesību aktīviste Ketrīna Holmsa savāca elektroniskos parakstus no komandas dalībniekiem, atbalstot nostāju par to, ka Hadžičs nedrīkstētu piedalīties olimpiskajās spēlēs. "Varbūt viena vai divas meitenes ir viņas pusē," 29 gadus vecā paukotāja advokāts Maikls Palma apstrīdēja parakstus. "Galu galā kad viņam vēl būs iespēja piedalīties olimpiskajās spēlēs? Laikam vairs nekad."

Apelācijas tiesa atstāja spēkā ierobežojumus, Hadžičs tostarp nedrīkst dzīvot olimpiskajā ciematā, taču var startēt Tokijas spēlēs, informē sportista advokāts. Minētais amerikāņu paukotājs tagad apmeties viesnīcā, kas atrodas apmēram 30 minūšu braucienā no olimpiskā ciemata.

Izmantotie resursi:
usatoday.com

Noderīgas saites:

Tokijas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums

     [+] [-]

, 2021-07-25 09:01, pirms 2 mēnešiem
A kur tā viņas bija 15_ 18 gadiem, kārtējās izspiedējas.