Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

ASV 3x3 basketbola izlasē pēdējā brīža maiņa veselības protokola dēļ

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

ASV 3x3 basketbola izlasē pēdējā brīža maiņa veselības protokola dēļ
Keitija Lū Semjuelsone 2021. gada maijā Grācā. Foto: FIBA

Sietlas "Storm" basketboliste Keitija Lū Semjuelsone pirmdien, 19. jūlijā, pakļauta veselības un drošības protokolam, tādēļ nevarēs pārstāvēt ASV 3x3 izlasi Tokijas spēlēs. Viņas vietā uz Japānu dosies Džekija Janga.

ASV vīriešu 3x3 izlase – Dominiks Džonss, Robijs Hammels, Džo Kings un Karīms Medokss – nekvalificējās Tokijas spēlēm. Sieviešu izlase uzskatāma par favorīti, jo maijā pulcēja sastāvu, kurā bija WNBA spēlētājas Kelsija Plama, Ališa Greja, Keitija Lū Semjuelsone un Stefānija Dolsone.

Semjuelsone izgāja pilnu vakcinēšanās kursu, taču piecas dienas pirms 3x3 turnīra sākuma iekļauta veselības un drošības protokolā. Tas nozīmē, ka sportistei jādodas pašizolācijā un viņa nevarēs piedalīties Tokijas spēlēs.

"Esmu satriekta, ka nevarēšu spēlēt Tokijā," saņemot ziņu par pozitīvu PCR testu, rakstīja Semjuelsone. "Sapņoju par piedalīšanos Olimpiskajās spēlēs, vēl būdama maza meitene. Ceru, ka drīz varēšu atgriezties, lai piepildītu sapni. Mana sirds ir salauzta, jo esmu pilnībā vakcinēta un ievēroju visus piesardzības pasākumus, taču zinu, ka viss notiks, kā tam jānotiek."

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/olympics/story...