Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Andrejčika OS medaļu pārdod izsolē, lai vāktu līdzekļus bērna operācijai

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Andrejčika OS medaļu pārdod izsolē, lai vāktu līdzekļus bērna operācijai
Marija Andrejčika. Foto: AFP/Scanpix

25 gadus vecā Polijas šķēpmetēja Marija Andrejčika izcēlusies ar cēlu rīcību, izcīnīto sudraba medaļu Tokijas olimpiskajās spēlēs izliekot izsolē, lai palīdzētu kādam astoņus mēnešus vecam bērnam savākt nepieciešamos aptuveni 237 tūkstošus eiro sirds operācijas veikšanai ASV. Izsolē to par vairāk kā pusi no nepieciešamās summas iegādājās veikalu tīkls ''Zabka''.

Tokijas olimpiskajās spēlēs sudraba medaļu šķēpmešanā sievietēm izcīnīja poliete Marija Andrejčika, kura tika uzskatīta par vienu no sacensību favorītēm. Sportistei izdevās izcīnīt kāroto godalgu, ko nesanāca paveikt 2016. gada spēlēs Riodežaneiro.

Savu izcīnīto medaļu Andrejčika nepaturēja, bet to izmantoja cēlākam mērķim, palīdzot savākt naudas līdzekļus bērna sirds operācijai. Šķēpmetēja iegūto sudraba medaļu nodeva izsolē, lai spētu vismaz palīdzēt ar pusi no nepieciešamajiem aptuveni 237 tūkstošiem eiro.

Otrdien to iegādājās veikalu tīkls ''Zabka'', palīdzot jau šodien sirgstošā bērna plānotajai operācijai savākt jau vairāk kā 90% no vēlamās summas. Medaļas pircējs slavēja Andrejčiku par šo soli un aicināja paturēt medaļu savā īpašumā.

     [+] [-]

, 2021-08-17 23:42, pirms 3 mēnešiem
Labs stāsts, aizkustinošs.

     [+] [-]

, 2021-08-18 09:11, pirms 3 mēnešiem
ļoti cēli!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja