Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:813, Did:0, useCase: 3

Džokovičs: ''Zināju, ka spēle pret van Reithovenu būs grūta''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Džokovičs: ''Zināju, ka spēle pret van Reithovenu būs grūta''
Novaks Džokovičs. Foto: AP/Scanpix

Vakar Vimbldonas tenisa turnīra ceturtdaļfinālu sasniedza iepriekšējo trīs gadu čempions Novaks Džokovičs. Serbijas tenisists pēc mača atklāja, ka gaidīja grūtu spēli pret ranga 104. pozīcijā esošo nīderlandieti Timu van Reithovenu.

''Pirms mača zināju, ka spēle pret Timu van Reithovenu būs grūta. Nekad iepriekš nebiju pret viņu spēlējis. Noskatījos viņa iepriekšējos mačus. Viņš labi spēlē uz zālāja, ko arī pierādīja šovakar. Kopumā es spēlēju ļoti labi. Pieradu pie pretinieka serves ritma un sāku nolasīt viņa serves trešajā un ceturtajā setā,'' pēc spēles sacīja ATP ranga trešā rakete Novaks Džokovičs.

''Jā, spēles pirmajos geimos biju nervozs. Izjutu, ka spēlēju centrālajā kortā. Trešajā un ceturtajā setā Novaks darīja Novaka lietas, spēlējot ļoti labi. Viņš atbildēja uz katru manu darbību,'' astotdaļfināla spēli komentēja Tims van Reithovens.

Ceturtdaļfinālā titulētais serbs spēlēs pret 20 gadus veco itāli Janiku Sineru. ''Viņā saskatu daudz līdzību ar sevi: abi daudz spēlējam no gala līnijas, līdzīgi sitam no kreisās un cenšamies izdarīt nemitīgu spiedienu uz pretinieku. Zinu, ka tas būs grūts mačs mums abiem. Sineram patīk spēlēt ātri. Esam šeit iepriekš kopā trenējušies. Man ir skaidrs, ko Siners sagaidīs no manis. Būšu gatavs izaicinājumam,'' par nākamo pretinieku izteicās Džokovičs.

Izmantotie resursi:
https://www.tennis.com/news/article...